Фабріціо Раванеллі подав у відставку з поста тренера “Арсеналу”

Київський клуб жахливо виступає в чемпіонаті України   джерело

Головний тренер київського “Арсеналу” італієць Фабріціо Раванеллі подав у відставку. Про це він оголосив на прес-конференції після матчу з “Олімпіком”, в якому “каноніри” поступилися з рахунком – 1:3.

Серед причин свого рішення Раванеллі назвав те, щойому не створили необхідних умов для роботи.

За словами тренера, футболісти скаржаться про невиплату зарплат.

Італійський фахівець довго не виходив з роздягальні, куди прийшло керівництво київського “Арсеналу”. За підсумками розмови Фабріціо Раванеллі вийшов до преси і оголосив про своє рішення припинити роботу з київським клубом. При тому, відповідаючи на питання, хто був ініціатором відставки Раванеллі сказав, що це була його особиста ініціатива.

“Мій контракт не виконано. Замість того, щоб цінувати мене, професіоналізм нашої тренерської команди, були постійні атаки з боку президента клубу Піріча. Він не знає про труднощі, які присутні в команді. Гравці скаржаться про невиплату зарплат”, – заявив Раванеллі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow
0 Поділись
Поділитися2