“Мілан” подарував футболку тренеру збірної України Андрію Шевченку

Шевченко кращі роки своєї ігрової кар’єри провів в італійському клубі   джерело

Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко в своєму Instagram продемонстрував фото, на якому наставник тримає в руках ігрову футболку італійського “Мілана” з цифрою “7” і прізвищем “Шевченко”. Саме під цим номером Андрій грав у складі “Мілана” в 1999-2006 роках. У той період Шева в 208 матчах забив 127 голів і отримав “Золотий м’яч”. “Спасибі” Мілану “за подарунок, я його дуже ціную. Forza “Мілан”, – написав Шевченко в соціальній мережі.

Відзначимо, що в Італії Шевченко також побував на весіллі дочки Мауро Тассотті – свого помічника в тренерському штабі збірної України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow
11 Поділись
Поділитися11