“Реал” категорично відмовився грати матчі чемпіонату Іспанії в США

Президент “Реала” заявив, що його команда точно не буде проводити поєдинки за океаном   джерело

Президент мадридського “Реала” Флорентіно Перес виступив проти ідеї проведення матчів чемпіонату Іспанії з футболу в США, заявивши, що вона не відповідає інтересам клубів та уболівальників.

“Ми не збираємося проводити матчі в США. Не знаю, в чиїх інтересах приймається рішення, але точно не в інтересах уболівальників і клубів. Ми категорично відмовляємося брати участь в цьому”, – сказав Перес, якого цитує Mundo Deportivo.

Ла ліга 16 серпня оголосила про укладення 15-річної угоди з медіакомпанії Relevent Sports по спільному просуванню футболу в США і Канаді. Повідомлялося, що в рамках договору планується щорічне проведення матчу чемпіонату Іспанії на території США

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow
0 Поділись
Поділитися1