У груповому турнірі Ліги Європи планують скоротити кількість команд

 УЄФА зібрався ввести ще один єврокубковий турнір   джерело

Президент “Ювентуса” Андреа Аньєллі підтвердив, що ведеться робота над третім єврокубковим турніром. Змагання, в якому передбачається участь 32 команд, буде введено в додаток до Ліги чемпіонів і Ліги Європи.

“Ми працюємо над введенням третього турніру. Це було б дуже добре для клубів, щоб у них було більше шансів брати участь в європейських змаганнях. З УЄФА ми також розглядаємо можливість скоротити кількість команд у Лізі Європи – з 48 до 32.Ми хочемо більшого балансу в цьому фантастичному спорті, тому що він залишається найкрасивішим видом спорту в світі. Ми повинні думати про те, який футбол ми хочемо залишити для наших дітей. У 70-х і 80-х роках Кубок європейських чемпіонів вигравали такі команди, як “Аякс” і “Бенфіка”.

Зараз складно побачити їх нагорі через величезну економічну нерівність між ними і клубами з Іспанії, Англії та Німеччини. Футбол за останні десять років виріс з неймовірною швидкістю. Найважливішим фактором є дохід від телевізійних прав, але третина доходів від футболу припадає на 12 найбагатших клубів “, – цитує голову Європейської клубної асоціації Football Italia.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow
1 Поділись
Поділитися1