У цьому році “Золотий м’яч” буде вручений жінці

France Football засновує нагороду для жіночого футболу   джерело

Найпрестижніша індивідуальна нагорода в світовому чоловічому футболі “Золотий м’яч” незабаром буде також вручатися жінкам. Видання France Football, яке визначає найкращого футболіста календарного року, затвердило аналогічну нагороду для жінок.Нововведення вступить в силу вже в цьому році. 3 грудня Парижі відбудеться урочиста церемонія, на якій спортсмени отримають свої нагороди.

8 жовтня France Football оголосить список з 15 номінантів на жіночий “Золотий м’яч”, після чого видання спільно з групою журналістів з усього світу, які спеціалізуються на жіночому футболі, визначать переможця.Затвердження нової нагороди прокоментував головний редактор France Football Паскаль Ферре: “Жіночий футбол – успішний вид спорту, який заслуговує на таку ж повагу, як і чоловічий. За матчами останнього жіночого чемпіонату світу в 2015 році спостерігали понад 760 мільйонів телеглядачів, і це не випадковість. Я спілкувався з деякими футболістками, і вони з передчуттям очікують введення нагороди. Вони дуже пишаються тим, що в футбольному світі жінок поважають так само, як чоловіків”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow
0 Поділись
Поділитися1