This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

У чемпіонаті Індонезії футболісти побили суддю через пенальті(відео)

Гравці накинулися на рефері після призначення 11-метрового в кінці зустрічі   джерело

В Індонезії під час футбольного матчу між місцевими командами другого дивізіону “Персіва Вамена” і “Гресик Юнайтед” гравці напали на суддю і побили його за призначений пенальті, повідомляє Goal.com.

На 90-й хвилині зустрічі за рахунку 1: 1 суддя Абдул Разак наважився вказати на точку після падіння нападника “Гресик” в штрафному майданчику суперника.

Гравців “Вамени” настільки розлютило дане рішення, що вони накинулися на служителя футбольної Феміди з кулаками, а поваливши його на землю, почали бити і ногами. Одним з ініціаторів бійки виявився голкіпер команди, що провинилася.

Представники служби безпеки арени супроводили в роздягальню шокованого рефері, чия поспішна втеча ледь не призвела до масової бійки між командами. Матч зупинили на десять хвилин.

Після відновлення гри два футболісти були видалені з поля, а призначений одинадцятиметровий – реалізований.