У чемпіонаті Індонезії футболісти побили суддю через пенальті(відео)

Гравці накинулися на рефері після призначення 11-метрового в кінці зустрічі   джерело

В Індонезії під час футбольного матчу між місцевими командами другого дивізіону “Персіва Вамена” і “Гресик Юнайтед” гравці напали на суддю і побили його за призначений пенальті, повідомляє Goal.com.

На 90-й хвилині зустрічі за рахунку 1: 1 суддя Абдул Разак наважився вказати на точку після падіння нападника “Гресик” в штрафному майданчику суперника.

Гравців “Вамени” настільки розлютило дане рішення, що вони накинулися на служителя футбольної Феміди з кулаками, а поваливши його на землю, почали бити і ногами. Одним з ініціаторів бійки виявився голкіпер команди, що провинилася.

Представники служби безпеки арени супроводили в роздягальню шокованого рефері, чия поспішна втеча ледь не призвела до масової бійки між командами. Матч зупинили на десять хвилин.

Після відновлення гри два футболісти були видалені з поля, а призначений одинадцятиметровий – реалізований.