“Дербі Каунті” вибив “Ман Юнайтед” з Кубка Англії

“Манчестер Юнайтед” поступився “Дербі Каунті” і вилетів з Кубка Футбольної ліги  джерело

Клуб англійської Прем’єр-ліги “Манчестер Юнайтед” не зміг вийти в 1/8 фіналу Кубка Футбольної ліги, поступившись за підсумками серії пенальті клубу другого за силою дивізіону країни “Дербі Каунті”.

Основний час зустрічі 1/16 фіналу Кубка, що пройшла на полі “МЮ”, завершився з рахунком 2:2. У господарів відзначилися Хуан Мата (3-тя хвилина) і Маруан Феллайні (90 + 5). У гостей забили Харрі Вілсон (59) і Джек Марріотт (85). “МЮ” з 67-ої хвилини грав у меншості після вилучення голкіпера Серхіо Ромеро.

Після нічиєї в основний час для визначення переможця була призначена серія пенальті, в якій точнішими виявилися футболісти “Дербі Каунті” – 8:7. У господарів промах, який вирішив результат зустрічі, допустив Філ Джонс, тоді як футболіст гостей Річард Кіо, що підійшов до точки перед ним, був точний.