Легендарний стадіон “Уемблі” продадуть за 800 мільйонів доларів

Таку суму готовий заплатити мільярдер Шахід Хан, а Футбольна асоціація Англії вже схвалила операцію    джерело

Футбольна асоціація Англії (FA) схвалила умови угоди з продажу лондонського стадіону “Уемблі” пакистано-американському мільярдерові Шахідом Хану за 600 мільйонів фунтів (близько 800 мільйонів доларів), повідомляє Financial Times. Хан, власник англійського футбольного клубу “Фулхем” і команди Національної футбольної ліги (NFL, американський футбол) “Джексонвілл Джагуарс”, вів переговори з FA щодо придбання арени з квітня.

Як зазначають джерела, близькі до ситуації, сторони досягли домовленості про проект угоди, проте вона має бути затверджена на раді FA в четвер. Виконавчий директор FA Мартін Гленн і глава організації Грег Кларк сподіваються на одноголосне рішення членів ради, але поки підтримку висловили не всі.Згідно з умовами угоди, жоден спонсор не зможе отримати право змінювати назву стадіону або додавати до нього ім’я бренду. FA матиме “право на втручання”, якщо вважатиме, що власник не виконує свої зобов’язання, такі, наприклад, як забезпечення високої якості покриття. Також асоціація зможе викупити стадіон за певних умов, якщо власник буде заарештований або засуджений за вчинення злочину.

Умови угоди передбачають, що Хану не дозволять використовувати стадіон в якості застави для отримання позики. Якщо він продасть “Уемблі” дорожче, ніж придбав, FA матиме право на частину прибутку. Також асоціація отримає гарантії, що ключові матчі проводитимуться на “Уемблі”.

Новий “Уемблі”, що вміщує близько 90 тисяч осіб, був побудований на місці старої арени, відкриття стадіону відбулося в 2007 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App