“Барселона” і “Реал” вперше за три роки програли в один день

Гранди не зуміли скористатися осічкою конкурента   джерело

У матчі шостого туру чемпіонату Іспанії з футболу аутсайдер “Леганес” приймав “Барселону”. Гостям вдалося забити досить швидкий гол. На 12-й хвилині Філіпа Коутіньйо хльостким дальнім ударом влучив у кут. Однак “Леганес” шокував каталонців після перерви, коли за одну хвилині Набіль Ель-Зхар і Оскар Арнаіс принесли своїй команді перемогу – 2:1.

На жаль, в цьому матчі не взяв участь український голкіпер “Леганеса” Андрій Лунін. Він навіть не потрапив до заявки на гру, хоча за умовами оренди повинен зіграти за сезон не менше 15 матчів.

Мадридський «Реал» зазнав домашньої поразки від «Севільї» (0: 3) в матчі 6-го туру іспанської Прімери.

Рахунок на 17-й хвилині відкрили господарі. Хесус Навас прорвався справа в штрафну і прострілив на Андре Сілву, який легко пробив в ближній кут, зловивши Куртуа на протиході.

На 21-й хвилині кутовий «Реала» привів до контратаки, Хесус Навас вискочив на ворота і пробив в Куртуа, відскок від якого припав на Сілву, який оформив дубль.

На 39-й хвилині мадридці відбилися від навісу з кутового, але Франко Васкес повернув м’яч в штрафну на Бен-Йеддера, який розстріляв ворота з кількох метрів.