“Барселона” відзвітувала про рекордні доходи в історії світового футболу

При цьому прибуток склав всього 12,67 мільйона доларів   джерело

“Барселона” оголосила про рекордні доходи в розмірі 1,05 мільярда доларів (914 мільйонів євро) за підсумками фінансового року-2017/18. Це перший в історії випадок, коли доходи спортивного клубу перевищили позначку в один мільярд доларів, стверджує офіційний сайт каталонців.

Прибуток при цьому склала 12,67 мільйона доларів (11 мільйонів євро). За останні вісім років сумарний прибуток “Барселони” – 229 мільйонів доларів (199 мільйонів євро).

За прогнозами клубу, дохід за підсумками фінансового року-2018/19 повинен скласти 1,105 мільярда доларів (960 мільйонів євро). До 2021 році »Барселона” націлюється на річний дохід в розмірі одного мільярда євро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow
1 Поділись
Поділитися1