Легендарний воротар “Ліверпуля” розповів, як вперше вбив людину

Брюс Гроббелар брав участь у війні за незалежність Зімбабве   джерело

Один з найяскравіших гравців “Ліверпуля” в історії воротар Брюс Гроббелар розповів про найважчі фрагменти юності. Хлопчиськом Брюса закликали в родезійську армію в 1975 році, і так він опинився втягнутий в військові дії за незалежність Зімбабве.

60-річний Гроббелар згадав, як вперше вбив людину. “Мій перший раз стався ввечері, в сутінках. Коли сонце сідає, ти можеш бачити тіні на кущах. Але не можна нікого впізнати в цих тінях, поки не побачиш білки очей. Ти стріляєш, падаєш і тонеш в нескінченному гуркоті перестрілки. Ти чуєш голоси своїх : “Капрал, я поранений”. Ти свистиш на нього, щоб він замовк, інакше вб’ють всіх. Коли перестрілка закінчується, тіла лежать всюди. Коли бачиш таке вперше, вміст шлунка виходить назовні. Скільки людей я вбив? Не можу порахувати. Їх було багато. Ось чому я завжди жив сьогоднішнім днем. Я можу тільки пошкодувати про минуле, я не можу його змінити. Футбол допоміг мені позбутися темних думок, нав’язаних війною”, – цитує Гроббелара The Guardian.

З “Ліверпулем” Брюс завоював 13 трофеїв за 14 років. Зокрема, переміг в Кубку чемпіонів 1984 року.

На офіційному фан-сайті “Ліверпуля” було організоване опитування з визначення кращих гравців за 100 років, Гроббелар посів друге місце серед голкіперів клубу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow
0 Поділись
Поділитися1