Футболіст програв суд і змушений виплатити “Челсі” 17 мільйонів

Лондонський клуб в 2004 році розірвав контракт з Муту через наркотики   джерело

Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) відхилив апеляцію колишнього нападаючого збірної Румунії Адріана Муту, який, згідно з рішенням Спортивного арбітражного суду (CAS), повинен виплатити 17 мільйонів євро “Челсі” за порушення умов контракту.

“ЄСПЛ постановив, що в рамках розгляду в CAS, суб’єктом якого був заявник, повинні були бути надані гарантії справедливого розгляду справи, і критика Муту, що стосується неупередженості деяких суддів, повинна бути відкинута”, – йдеться в тексті рішення на сайті ЄСПЛ.У 2004 році форвард був викритий у вживанні кокаїну, після чого лондонці розірвали з ним контракт. CAS зобов’язав Муту виплатити клубу компенсацію в розмірі 17 мільйонів євро. Спортсмен, засумнівавшись у неупередженості арбітрів, які розглядали його справу, оскаржив рішення у Федеральному суді Швейцарії, який відхилив його апеляцію. Згодом він звернувся в ЄСПЛ.

Адріан Муту відомий за виступами за “Інтер”, “Верону”, “Парму”, “Челсі”, “Ювентус”, “Фіорентину”, “Чезену”, “Аяччо”. На рахунку футболіста 77 матчів у складі збірної Румунії і 35 забитих м’ячів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow
0 Поділись
Поділитися1