Марадона визнав, що приймає наркотики

Колишній нападник збірної Аргентини заявив, що вживав наркотики з багатьма своїми критиками   джерело

Легендарний аргентинський футболіст Дієго Марадона прокоментував чутки про свою наркотичну залежність. На думку Марадони, наркотичні речовини вживають багато дітей державних службовців та директорів компаній в Аргентині.

“В Аргентині неймовірна кількість лицемірів. Деякі критикують мене, а після вживають наркотики так само, як я. Вони прикидаються святенниками, а після приймають наркотики високої якості. Знаю це, бо не раз вживав наркотики разом з багатьма з них”, – розповів аргентинський футболіст.

“Хтось навіть виправдовував наркоманію своїх дітей тим, що я подаю їм жахливий приклад. Я говорю про дітей депутатів та директорів великих компаній. В одному впевнений точно: час все розставить по місцях”, – сказав екс-капітан збірної Аргентини.
Раніше повідомлялося, що Марадона, який очолив мексиканський клуб “Дорадос де Сіналоа”, відсвяткував домашню перемогу над “Універсідад Гвадалахара” танцем в роздягальні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow
0 Поділись
Поділитися5