Ярослав Ракицький відіграв матч за молодіжну команду “Шахтаря”

У 11-му турі молодіжної першості України “Шахтар” зіграв внічию з “Зорею”: відео голів та моментів   джерело

У 11-му турі молодіжної першості “Шахтар” приймав “Зорю”. “Гірники” (20 очок) підійшли до зустрічі з шестиматчевою безпрограшною серією. У їх складі не було викликаних в збірну Кащука і Мудрика, зате з першої команди прибули Олег Кудрик, Ярослав Ракицький, Маркіньос Сіпріано і Андрій Тотовицький. Луганчани (16 очок) здобули дві перемоги поспіль і закріпилися в середині таблиці.

На 32-й хвилині Андрій Тотовицький майстерно реалізував пенальті, розвівши м’яч і кіпера по кутах, – 1: 0. На самому початку другого тайму рахунок став 2: 0 – це Андрій Кулаков відзначився після подачі Топалова з кутового.

У середині другої 45-хвилинки “помаранчево-чорні” залишилися в меншості (другу жовту отримав Корнієнко), чим швидко скористалися футболісти “Зорі”: через кілька хвилин Майборода з пенальті скоротив відставання. “Зоря” скористалася можливістю в компенсований час: Алефіренко прорвався по краю штрафного і з гострого кута вразив ціль – 2: 2.

“Шахтар” U21 (Донецьк) – “Зоря” U21 (Луганськ) – 2:2 (1:0)
Голи
: 1:0 Тотовицький (32, пен.), 2:0 Кулаков (52), 2:1 Майборода (76, пен.), 2:2 Алефіренко (90+1)