Зірковим футболістам збірної Росії загрожує довічне відсторонення від футболу за побиття трьох людей

За обома епізодами поліція порушила кримінальну справу за статтею “побої”   джерело

Футболісти збірної Росії Олександр Кокорін і Павло Мамаєв, які вчинили два напади в Москві, можуть бути довічно відсторонені від футболу. Таке покарання передбачає регламент РФС з етики, повідомило радіостанції “Говорить Москва” джерело в РФС.34-я стаття документа називається “Покарання для фізичних осіб”. Як заходи впливу застосовуються: зауваження; штраф; позбавлення завойованих нагород; дискваліфікація (відсторонення) на певну кількість матчів, або на певний період, або довічно; заборона на участь у будь-якій діяльності, пов’язаної з футболом.

Вчора Кокорін і Мамаєв побили в московському кафе чиновника Мінпромторгу Дениса Пака і гендиректора ДНЦ РФ ФГУП “НАМИ” Сергія Гайсина.

Сьогодні стало відомо, що за дві години до інциденту з чиновниками футболісти побили водія ведучої “Першого каналу” Ольги Ушакової. Громадянин Білорусі отримав струс мозку та черепно-мозкову травму і перебуває в реанімації. За обома епізодами поліція порушила кримінальну справу за статтею “побої”. Гравці затримані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App