Російські футболісти побили московського чиновника і влаштували дебош в кафе

Олександр Кокорін і Павло Мамаєв напали на відвідувача кафе, коли той зробив їм зауваження   джерело

Два російських футболісти, нападаючий “Зеніта” Олександр Кокорін і півзахисник “Краснодара” Павло Мамаєв, вчинили напад на людину в кафе в Москві, повідомляє Telegram-канал Mash. Співробітники закладу припустили, що футболісти перебувають під дією наркотиків або алкоголю, оскільки поводилися неадекватно. Компанія, в якій вони перебували, поводилася дуже шумно, викликавши невдоволення відвідувачів.Один з них зробив зауваження, викликавши агресивну реакцію з боку гравців і їхніх друзів. Стверджується, що Кокорін і Мамаєв взяли участь в побитті відвідувача, в тому числі кидаючи в нього стільці. Пізніше з’ясувалося, що потерпілий є московським чиновником.

У десятому турі чемпіонату Росії “Зеніт” зустрічався з “Краснодаром” (2:1). Після його закінчення в російській Прем’єр-лізі настала пауза на матчі збірної. До національної команди ні Кокорін, ні Мамаєв не викликані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow
0 Поділись
Поділитися1