УЄФА на 50 відсотків підняв преміальні в Лізі націй

Переможець турніру заробить сумарно 10,5 мільйона євро   джерело

Національна футбольна збірна, яка перемогла в Лізі націй сезону-2018/19, отримає 10,5 мільйона євро, повідомляється на офіційному сайті УЄФА.

УЄФА прийняв рішення збільшити на 50% розмір призових для 55 національних асоціацій, чиї збірні беруть участь у турнірі.

Команди отримають за участь в Лізі А – 2,25 мільйона євро, в Лізі В – € 1,5 млн, в Лізі С – € 1,125 млн, Лізі D – € 750 тис. Переможці своїх груп в кожній з ліг також отримають бонус , який дорівнює сумі за виступ у своїй лізі.

Переможці чотирьох груп Ліги А в червні 2019 року визначать переможця турніру. Збірна, яка зайняла у фінальній стадії 4-те місце, отримає € 2,5 млн, команда, яка стала 3-ою – € 3,5 млн, фіналіст – € 4,5 млн, переможець – € 6 млн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App