Неймовірний пенальті в США: футболіст в стрибку забив гол

Джозеф Мартінес допоміг “Атланті” вийти в півфінал MLS   Повідомляє Сьогодні

Нападник “Атланти” Джозеф Мартінес реалізував пенальті у другому матчі чвертьфіналу плей-офф MLS в ворота “Нью-Йорк Сіті”.

“Атланта” отримала право на пенальті вже на початку першого тайму. Мартінес реалізував його на 25-й хвилині, при цьому форвард застосував незвичайну техніку, зробивши довгий стрибок вперед перед безпосереднім ударом по м’ячу.

На 83-й хвилині Мартінес оформив дубль, дозволивши своїй команді перемогти з рахунком – 3: 1 і потрапити в півфінал. Перша зустріч закінчилася також перемогою “Атланти” з рахунком – 1: 0.