В Англії сталося найдивніше відсторонення арбітра через монетку

Капітанам команд довелося розігрувати право почати матч за допомогою гри камінь, ножиці, папір   Повідомляє Сьогодні

Арбітр Девід Макнамара дискваліфікований Футбольною асоціацією Англії (FA) на три тижні після забавного випадку. Макнамара, який обслуговував матч жіночої Суперліги між “Манчестер Сіті” і “Редінгом” 26 жовтня, забув монетку, за допомогою підкидання якої визначають, на якій половині поля почне гру та чи інша команда і хто почне гру з центра поля.

В результаті капітанам команд довелося з’ясовувати це за допомогою гри камінь, ножиці, папір. При цьому гра транслювалася по телебаченню.

Макнамара відсторонений від обслуговування матчів у період з 26 листопада по 16 грудня. У нього є право оскаржити покарання, повідомляє The Mirror.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App