“Я божеволів”: ще один футболіст видав одкровення про переїзд в російський чемпіонат

Камерунець Алекс Сонг розповів, що в Казані майже весь час жив в темряві   Повідомляє Сьогодні

Колишній футболіст російського футбольного клубу “Рубін” камерунець Алекс Сонг заявив, що більшу частину часу в Казані жив на тренувальній базі в темряві, через що божеволів. Камерунець перейшов в “Рубін” влітку 2016 року на правах вільного агента, а в січні 2018 го розірвав контракт з клубом. Сонг звернувся до ФІФА через компенсацію за розірвання договору. У серпні 2018 року “Рубін” повідомив, що клуб домовився з футболістом про відкликання поданого в ФІФА позову. За даними Telegraph, Сонг вимагав у “Рубіна” 7,9 мільйонів фунтів стерлінгів (близько 10,2 мільйона доларів).“Коли я підписав контракт, мені сказали, що нададуть будинок. Але через півроку у мене не було будинку. Мене змусили з’їхати з готелю, і я був змушений оселитися на базі, це було через три місяці після мого приїзду до Казані. Казань – прекрасне місце. Є гарні ресторани і хороші люди, але я нікуди не виходив, бо в мене не було друзів”, – цитує Сонга Telegraph.

“Кімната на базі була гарною, але це не те ж саме, що жити вдома. Я проводив весь свій час в цій кімнаті і ніколи не вмикав світло, не вмикав телевізор, бо нічого не розумів російською. Чесно кажучи, не знаю, чому не вмикав світло. Все працювало, але я був пригнічений і самотній. Все моє життя була в комп’ютері і телефоні. Я харчувався на базі, їжа була смачною, але мені було самотньо. Я божеволів. Я не плакав, але відчував стрес”, – заявив Сонг.

Камерунський футболіст також зазначив, що в “Рубіні” вперше зіткнувся із серйозними затримками зарплати. “Клуб продовжував говорити мені, що гроші надійдуть на мій банківський рахунок, але цього не відбувалося. У вас іпотека та інше, вам треба оплачувати рахунки. У мене заставна на будинок в Лондоні, і мені телефонували з банку і питали, де гроші. Це дуже гнітило, і це було найжахливіше. Мені ніколи не доводилося дуже турбуватися про гроші, за свою кар’єру, але тепер мені телефонували з банків і тиснули на мене”, – заявив Сонг.

“Я більше не хочу далеко їхати, я хочу залишатися в Європі і грати ще 4-5 років. Я підписав дворічний контракт зі (швейцарським) “Сьоном”, я живу вдома з моєю родиною. Фактично я втратив рік кар’єри в Казані. Тепер я виходжу в “старті” і знову щасливий”, – додав 31-річний футболіст.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App