Голи захисника в суперматчі принесли перемогу Хорватії над Іспанією

Хорватія в Загребі обіграла Іспанію, а тепер в Лондоні з Англією визначить переможця групи    Повідомляє Сьогодні

Сьогодні в Загребі на стадіоні “Максимір” відбувся центральний матч ігрового дня в Лізі націй УЄФА – між збірною Хорватії і збірної Іспанії. У вересні Іспанія забила шість м’ячів віце-чемпіону світу 2018 року і розгромила його в Ельче – 6: 0. Після трьох матчів Іспанія мала шість очок, а Хорватія після двох – одне, але перемога повертала балканців в боротьбу за лідерство, і вони її добилися!

У першому таймі суперники демонстрували тактичну виучку і показували свої моделі гри, але великою кількістю гольових моментів не побаловали. Хорватія могла двічі забивати на початку тайму, Іспанія перші удари нанесла в кінці.

А ось другий тайм перетворився на бенкет атакуючого футболу. Хорватія тричі виходила вперед в рахунку, Іспанія двічі наздоганяла. Третій раз не вистачило часу, адже Тін Едвай, захисник “Байєра”, свій другий гол в матчі забив за хвилину до фінального свистка.

Тепер Іспанія, завершивши виступи в групі, залишається з шістьма очками. А 18 листопада в Лондоні Англія і Хорватія (у них по чотири очки) визначать, кому бути переможцем групи, а кому невдахою.