У чемпіонаті Англії з наступного сезону працюватиме система VAR

Клуби Прем’єр-ліги Англії погодилися на відеоповтори для арбітрів   Повідомляє Сьогодні

В англійському чемпіонаті, починаючи із сезону-2019/2020, працюватиме система відеоповторів для арбітрів – VAR. Про це було вирішено на зборах представників клубів, які перед цим вивчили інформацію про використання цієї системи в матчах Кубка Англії і Кубка англійської ліги, а також в інших лігах світу.

Цього сезону система VAR уже застосовувалася в АПЛ, але не в live-форматі, а для накопичення інформації про свою доцільність. В такому форматі система VAR працюватиме до кінця цього сезону. З особливим акцентом на суботні дні, коли кілька матчів проводиться одночасно.

Тепер АПЛ офіційно звернеться до ІФАБ (Міжнародна рада футбольних асоціацій, яка займається веденням і регулюванням правил гри у футбол) і ФІФА за дозволом використовувати систему VAR наступного сезону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
0 Поділись
Поділитися1