Футболіста збірної Росії закидали папером,Німеччина розгромила Росію в товариському матчі

Константін Рауш грав за юнацькі та молодіжні збірні Німеччини, але потім прийняв російське громадянство   Повідомляє Сьогодні

Вболівальники збірної Німеччини під час товариського матчу проти Росії кидали в захисника росіян Костянтина Рауша зім’яті аркуші паперу. Рауш в дитинстві переїхав до Німеччини і виступав за німецькі клуби, а також грав за юнацькі збірні різного віку, включаючи молодіжну команду. Потім він прийняв російське громадянство, з 2017 року захищає кольори збірної Росії, а в 2018-м поїхав з Бундесліги в московське “Динамо”

Відзначимо, що в складі росіян грає ще один колишній гравець німецьких клубів і збірних – Роман Нойштедтер, який і зовсім народився в Україні – в Дніпрі.

Уже в першому таймі поєдинку в Лейпцигу рахунок став 3: 0

Збірна Росії зазнала великої поразки від команди Німеччини в виїзному товариському матчі. Зустріч, що відбулася в четвер у Лейпцигу, завершилася з рахунком 3: 0 на користь господарів поля, в складі яких голи ще в першому таймі забили Лерой Сані (8-я хвилина), Ніклас Зюле (25) і Серж Гнабрі (40). У цій грі за російську команду дебютував натуралізований бразильський нападаючий Арі, замінений на початку другого тайму.