This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Результати і таблиці Ліги націй

Груповий турнір відбудеться восени 2018 року   Повідомляє Сьогодні

Новий турнір УЄФА стартував 6 вересня. Головне завдання Ліги націй – заміна малоцікавих товариських поєдинків на матчі з турнірним значенням і підвищення їх привабливості для уболівальників. Тому в Лізі націй буде розіграно чотири путівки на Євро-2020. Їх отримають переможці дивізіонів.

Груповий турнір відбудеться восени 2018 року. Переможець Ліги націй визначиться влітку 2019-го. А чотири путівки на чемпіонат Європи будуть розіграні в березні 2020 року.



ЛИГА А

Группа 1

N Команда И В Н П М О
1   ФРАНЦИЯ 4 2 1 1 4-4 7
2   ГОЛЛАНДИЯ 3 2 0 1 6-2 6
3   ГЕРМАНИЯ 3 0 1 2 1-5 1
6 сентября
21:45. Германия – Франция – 0:09 сентября
21:45. Франция – Голландия – 2:1

13 октября
21:45. Голландия – Германия – 3:0

16 октября
21:45. Франция – Германия – 2:116 ноября
21:45. Голландия – Франция – 2:0

19 ноября
21:45. Германия – Голландия

Группа 2

N Команда И В Н П М О
1   БЕЛЬГИЯ 3 3 0 0 7-1 9
2   ШВЕЙЦАРИЯ 3 2 0 1 9-3 6
3   ИСЛАНДИЯ 4 0 0 4 1-13 0
8 сентября
19:00. Швейцария – Исландия – 6:011 сентября
21:45. Исландия – Бельгия – 0:3

12 октября
21:45. Бельгия – Швейцария – 2:1

15 октября
21:45. Исландия – Швейцария – 1:215 ноября 
21:45. Бельгия – Исландия – 2:0

18 ноября
21:45. Швейцария – Бельгия

Группа 3

N Команда И В Н П М О
1   ПОРТУГАЛИЯ 2 2 0 0 4-2 6
2   ИТАЛИЯ 3 1 1 1 2-2 4
3   ПОЛЬША 3 0 1 2 3-5 1
7 сентября 
21:45. Италия – Польша – 1:110 сентября 
21:45. Португалия – Италия – 1:0

11 октября 
21:45. Польша – Португалия – 2:3

14 октября 
21:45. Польша – Италия – 0:117 ноября
21:45. Италия – Португалия

20 ноября 
21:45. Португалия – Польша

Группа 4

N Команда И В Н П М О
1   ИСПАНИЯ 4 2 0 2 12-7 6
2   АНГЛИЯ 3 1 1 1 4-4 4
3   ХОРВАТИЯ 3 1 1 1 3-8 4
8 сентября
21:45. Англия – Испания – 1:211 сентября
21:45. Испания – Хорватия – 6:0

12 октября
21:45. Хорватия – Англия – 0:0

15 октября
21:45. Испания – Англия – 2:315 ноября
21:45. Хорватия – Испания – 3:2

18 ноября
16:00. Англия – Хорватия

ЛИГА В

Группа 1

N Команда И В Н П М О
1   УКРАИНА 4 3 0 1 5-5 9
2   ЧЕХИЯ 3 1 0 2 3-4 3
3   СЛОВАКИЯ 3 1 0 2 5-4 3
6 сентября
21:45. Чехия – Украина – 1:29 сентября
16:00. Украина – Словакия – 1:0

13 октября
16:00. Словакия – Чехия – 1:2

16 октября
21:45. Украина – Чехия – 1:016 ноября
21:45. Словакия – Украина – 4:1

19 ноября
21:45. Чехия – Словакия

Группа 2

N Команда И В Н П М О
1   РОССИЯ 3 2 1 0 4-1 7
2   ТУРЦИЯ 3 1 0 2 4-6 3
3   ШВЕЦИЯ 2 0 1 1 2-3 1
7 сентября
21:45. Турция – Россия – 1:210 сентября
21:45. Швеция – Турция – 2:3

11 октября
21:45. Россия – Швеция – 0:0

14 октября
19:00. Россия – Турция – 2:017 ноября
19:00. Турция – Швеция

20 ноября
21:45. Швеция – Россия

Группа 3

N Команда И В Н П М О
1   БОСНИЯ 4 3 1 0 5-1 10
2   АВСТРИЯ 3 1 1 1 1-1 4
3   С.ИРЛАНДИЯ 3 0 0 3 1-5 0
8 сентября
16:00. Сев. Ирландия – Босния – 1:211 сентября
21:45. Босния – Австрия – 1:0

12 октября
21:45. Австрия – Сев. Ирландия – 1:0

15 октября
21:45. Босния – Сев. Ирландия – 2:015 ноября
21:45. Австрия – Босния – 0:0

18 ноября
19:00. Сев. Ирландия – Австрия

Группа 4

N Команда И В Н П М О
1   ДАНИЯ 3 2 1 0 4-1 7
2   УЭЛЬС 4 2 0 2 6-5 6
3   ИРЛАНДИЯ 3 0 1 2 1-5 1
6 сентября
21:45. Уэльс – Ирландия – 4:19 сентября
19:00. Дания – Уэльс – 2:0

13 октября
21:45. Ирландия – Дания – 0:0

16 октября
21:45. Ирландия – Уэльс – 0:116 ноября
21:45. Уэльс – Дания – 1:2

19 ноября
21:45. Дания – Ирландия

ЛИГА С

Группа 1

N Команда И В Н П М О
1   ШОТЛАНДИЯ 2 1 0 1 3-2 3
2   ИЗРАИЛЬ 2 1 0 1 2-2 3
3   АЛБАНИЯ 2 1 0 1 1-2 3
7 сентября
21:45. Албания – Израиль – 1:010 сентября
21:45. Шотландия – Албания – 2:0

11 октября
21:45. Израиль – Шотландия – 2:1

14 октября
21:45. Израиль – Албания – 2:017 ноября 
21:45. Албания – Шотландия

20 ноября
21:45. Шотландия – Израиль

Группа 2

N Команда И В Н П М О
1   ФИНЛЯНДИЯ 5 4 0 1 5-1 12
2   ГРЕЦИЯ 5 3 0 2 4-4 9
3   ВЕНГРИЯ 5 2 1 2 7-6 7
4   ЭСТОНИЯ 5 0 1 4 3-8 1
8 сентября
19:00. Финляндия – Венгрия – 1:0
21:45. Эстония – Греция – 0:111 сентября 
21:45. Венгрия – Греция – 2:1
21:45. Финляндия – Эстония – 1:0

12 октября 
21:45. Греция – Венгрия – 1:0
21:45. Эстония – Финляндия – 0:1

15 октября 
21:45. Финляндия – Греция – 2:0
21:45. Эстония – Венгрия – 3:315 ноября 
21:45. Греция – Финляндия – 1:0
21:45. Венгрия – Эстония – 2:0

18 ноября 
21:45. Венгрия – Финляндия
21:45. Греция – Эстония

Группа 3

N Команда И В Н П М О
1   НОРВЕГИЯ 5 3 1 1 5-2 10
2   БОЛГАРИЯ 5 3 1 1 6-4 10
3   КИПР 5 1 2 2 5-7 5
4   СЛОВЕНИЯ 5 0 2 3 4-7 2
6 сентября
21:45. Словения – Болгария – 1:2
21:45. Норвегия – Кипр – 2:09 сентября 
19:00. Болгария – Норвегия – 1:0
21:45. Кипр – Словения – 2:1

13 октября 
19:00. Норвегия – Словения – 1:0
21:45. Болгария – Кипр – 2:1

16 октября 
21:45. Норвегия – Болгария – 1:0
21:45. Словения – Кипр – 1:116 ноября 
21:45. Кипр – Болгария – 1:1
21:45. Словения – Норвегия – 1:1

19 ноября 
21:45. Болгария – Словения
21:45. Кипр – Норвегия

Группа 4

N Команда И В Н П М О
1   СЕРБИЯ 4 2 2 0 5-2 8
2   ЧЕРНОГОРИЯ 4 2 1 1 6-3 7
3   РУМЫНИЯ 4 1 3 0 4-3 6
4   ЛИТВА 4 0 0 4 2-9 0
7 сентября 
21:45. Литва – Сербия – 0:1
21:45. Румыния – Черногория – 0:010 сентября 
21:45. Сербия – Румыния – 2:2
21:45. Черногория – Литва – 2:0

11 октября 
21:45. Черногория – Сербия – 0:2
21:45. Литва – Румыния – 1:2

14 октября
16:00. Румыния – Сербия – 0:0
21:45. Литва – Черногория – 1:417 ноября 
16:00. Сербия – Черногория
21:45. Румыния – Литва

20 ноября 
21:45. Сербия – Литва
21:45. Черногория – Румыния

ЛИГА D

Группа 1

N Команда И В Н П М О
1   ГРУЗИЯ 5 4 1 0 10-1 13
2   КАЗАХСТАН 5 1 3 1 7-5 6
3   ЛАТВИЯ 5 0 3 2 2-6 3
4   АНДОРРА 5 0 3 2 2-9 3
6 сентября
17:00. Казахстан – Грузия – 0:2
21:45. Латвия – Андорра – 0:09 сентября 
19:00. Грузия – Латвия – 1:0

10 сентября 
21:45. Андорра – Казахстан – 1:1

13 октября
19:00. Латвия – Казахстан – 1:1
19:00. Грузия – Андорра – 3:0

16 октября 
17:00. Казахстан – Андорра – 4:0
21:45. Латвия – Грузия – 0:315 ноября 
17:00. Казахстан – Латвия – 1:1
21:45. Андорра – Грузия – 1:1

19 ноября 
19:00. Грузия – Казахстан
19:00. Андорра – Латвия

Группа 2

N Команда И В Н П М О
1   БЕЛАРУСЬ 5 3 2 0 8-0 11
2   ЛЮКСЕМБУРГ 5 3 0 2 10-3 9
3   МОЛДОВА 5 2 2 1 3-4 8
4   САН-МАРИНО 5 0 0 5 0-14 0
8 сентября 
19:00. Беларусь – Сан-Марино – 5:0
21:45. Люксембург – Молдова – 4:011 сентября 
21:45. Молдова – Беларусь – 0:0
21:45. Сан-Марино – Люксембург – 0:3

12 октября
21:45. Беларусь – Люксембург – 1:0
21:45. Молдова – Сан-Марино – 2:0

15 октября
21:45. Беларусь – Молдова – 0:0
21:45. Люксембург – Сан-Марино – 3:015 ноября 
21:45. Люксембург – Беларусь – 0:2
21:45. Сан-Марино – Молдова – 0:1

18 ноября 
19:00. Сан-Марино – Беларусь
19:00. Молдова – Люксембург

Группа 3

N Команда И В Н П М О
1   КОСОВО 4 2 2 0 6-2 8
2   АЗЕРБАЙДЖАН 4 1 3 0 5-2 6
3   ФАРЕРЫ 4 1 1 2 4-7 4
4   МАЛЬТА 4 0 2 2 4-8 2
7 сентября 
19:00. Азербайджан – Косово – 0:0
21:45. Фареры – Мальта – 3:110 сентября 
21:45. Мальта – Азербайджан – 1:1
21:45. Косово – Фареры – 2:0

11 октября
21:45. Фареры – Азербайджан – 0:3
21:45. Косово – Мальта – 3:1

14 октября
19:00. Азербайджан – Мальта – 1:1
19:00. Фареры – Косово – 1:117 ноября 
19:00. Азербайджан – Фареры
19:00. Мальта – Косово

20 ноября
21:45. Мальта – Фареры
21:45. Косово – Азербайджан

Группа 4

N Команда И В Н П М О
1   МАКЕДОНИЯ 4 3 0 1 8-5 9
2   ГИБРАЛТАР 4 2 0 2 3-5 6
3   АРМЕНИЯ 4 2 0 2 6-4 6
4   ЛИХТЕНШТЕЙН 4 1 0 3 5-8 3
6 сентября
21:45. Армения – Лихтенштейн – 2:1
21:45. Гибралтар – Македония – 0:29 сентября
19:00. Македония – Армения – 2:0
21:45. Лихтенштейн – Гибралтар – 2:0

13 октября
19:00. Армения – Гибралтар – 0:1
21:45. Македония – Лихтенштейн – 4:1

16 октября
19:00. Армения – Македония – 4:0
21:45. Гибралтар – Лихтенштейн – 2:116 ноября
21:45. Гибралтар – Армения – 2:6
21:45. Лихтенштейн – Македония – 0:2

19 ноября
21:45. Лихтенштейн – Армения
21:45. Македония – Гибралтар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App

Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /profiles/m/my/myz/myzya/football-analitik.com/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /profiles/m/my/myz/myzya/football-analitik.com/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/profiles/m/my/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /profiles/m/my/myz/myzya/football-analitik.com/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52