Результати і таблиці Ліги націй

Груповий турнір відбудеться восени 2018 року   Повідомляє Сьогодні

Новий турнір УЄФА стартував 6 вересня. Головне завдання Ліги націй – заміна малоцікавих товариських поєдинків на матчі з турнірним значенням і підвищення їх привабливості для уболівальників. Тому в Лізі націй буде розіграно чотири путівки на Євро-2020. Їх отримають переможці дивізіонів.

Груповий турнір відбудеться восени 2018 року. Переможець Ліги націй визначиться влітку 2019-го. А чотири путівки на чемпіонат Європи будуть розіграні в березні 2020 року.



ЛИГА А

Группа 1

N Команда И В Н П М О
1   ФРАНЦИЯ 4 2 1 1 4-4 7
2   ГОЛЛАНДИЯ 3 2 0 1 6-2 6
3   ГЕРМАНИЯ 3 0 1 2 1-5 1
6 сентября
21:45. Германия – Франция – 0:09 сентября
21:45. Франция – Голландия – 2:1

13 октября
21:45. Голландия – Германия – 3:0

16 октября
21:45. Франция – Германия – 2:116 ноября
21:45. Голландия – Франция – 2:0

19 ноября
21:45. Германия – Голландия

Группа 2

N Команда И В Н П М О
1   БЕЛЬГИЯ 3 3 0 0 7-1 9
2   ШВЕЙЦАРИЯ 3 2 0 1 9-3 6
3   ИСЛАНДИЯ 4 0 0 4 1-13 0
8 сентября
19:00. Швейцария – Исландия – 6:011 сентября
21:45. Исландия – Бельгия – 0:3

12 октября
21:45. Бельгия – Швейцария – 2:1

15 октября
21:45. Исландия – Швейцария – 1:215 ноября 
21:45. Бельгия – Исландия – 2:0

18 ноября
21:45. Швейцария – Бельгия

Группа 3

N Команда И В Н П М О
1   ПОРТУГАЛИЯ 2 2 0 0 4-2 6
2   ИТАЛИЯ 3 1 1 1 2-2 4
3   ПОЛЬША 3 0 1 2 3-5 1
7 сентября 
21:45. Италия – Польша – 1:110 сентября 
21:45. Португалия – Италия – 1:0

11 октября 
21:45. Польша – Португалия – 2:3

14 октября 
21:45. Польша – Италия – 0:117 ноября
21:45. Италия – Португалия

20 ноября 
21:45. Португалия – Польша

Группа 4

N Команда И В Н П М О
1   ИСПАНИЯ 4 2 0 2 12-7 6
2   АНГЛИЯ 3 1 1 1 4-4 4
3   ХОРВАТИЯ 3 1 1 1 3-8 4
8 сентября
21:45. Англия – Испания – 1:211 сентября
21:45. Испания – Хорватия – 6:0

12 октября
21:45. Хорватия – Англия – 0:0

15 октября
21:45. Испания – Англия – 2:315 ноября
21:45. Хорватия – Испания – 3:2

18 ноября
16:00. Англия – Хорватия

ЛИГА В

Группа 1

N Команда И В Н П М О
1   УКРАИНА 4 3 0 1 5-5 9
2   ЧЕХИЯ 3 1 0 2 3-4 3
3   СЛОВАКИЯ 3 1 0 2 5-4 3
6 сентября
21:45. Чехия – Украина – 1:29 сентября
16:00. Украина – Словакия – 1:0

13 октября
16:00. Словакия – Чехия – 1:2

16 октября
21:45. Украина – Чехия – 1:016 ноября
21:45. Словакия – Украина – 4:1

19 ноября
21:45. Чехия – Словакия

Группа 2

N Команда И В Н П М О
1   РОССИЯ 3 2 1 0 4-1 7
2   ТУРЦИЯ 3 1 0 2 4-6 3
3   ШВЕЦИЯ 2 0 1 1 2-3 1
7 сентября
21:45. Турция – Россия – 1:210 сентября
21:45. Швеция – Турция – 2:3

11 октября
21:45. Россия – Швеция – 0:0

14 октября
19:00. Россия – Турция – 2:017 ноября
19:00. Турция – Швеция

20 ноября
21:45. Швеция – Россия

Группа 3

N Команда И В Н П М О
1   БОСНИЯ 4 3 1 0 5-1 10
2   АВСТРИЯ 3 1 1 1 1-1 4
3   С.ИРЛАНДИЯ 3 0 0 3 1-5 0
8 сентября
16:00. Сев. Ирландия – Босния – 1:211 сентября
21:45. Босния – Австрия – 1:0

12 октября
21:45. Австрия – Сев. Ирландия – 1:0

15 октября
21:45. Босния – Сев. Ирландия – 2:015 ноября
21:45. Австрия – Босния – 0:0

18 ноября
19:00. Сев. Ирландия – Австрия

Группа 4

N Команда И В Н П М О
1   ДАНИЯ 3 2 1 0 4-1 7
2   УЭЛЬС 4 2 0 2 6-5 6
3   ИРЛАНДИЯ 3 0 1 2 1-5 1
6 сентября
21:45. Уэльс – Ирландия – 4:19 сентября
19:00. Дания – Уэльс – 2:0

13 октября
21:45. Ирландия – Дания – 0:0

16 октября
21:45. Ирландия – Уэльс – 0:116 ноября
21:45. Уэльс – Дания – 1:2

19 ноября
21:45. Дания – Ирландия

ЛИГА С

Группа 1

N Команда И В Н П М О
1   ШОТЛАНДИЯ 2 1 0 1 3-2 3
2   ИЗРАИЛЬ 2 1 0 1 2-2 3
3   АЛБАНИЯ 2 1 0 1 1-2 3
7 сентября
21:45. Албания – Израиль – 1:010 сентября
21:45. Шотландия – Албания – 2:0

11 октября
21:45. Израиль – Шотландия – 2:1

14 октября
21:45. Израиль – Албания – 2:017 ноября 
21:45. Албания – Шотландия

20 ноября
21:45. Шотландия – Израиль

Группа 2

N Команда И В Н П М О
1   ФИНЛЯНДИЯ 5 4 0 1 5-1 12
2   ГРЕЦИЯ 5 3 0 2 4-4 9
3   ВЕНГРИЯ 5 2 1 2 7-6 7
4   ЭСТОНИЯ 5 0 1 4 3-8 1
8 сентября
19:00. Финляндия – Венгрия – 1:0
21:45. Эстония – Греция – 0:111 сентября 
21:45. Венгрия – Греция – 2:1
21:45. Финляндия – Эстония – 1:0

12 октября 
21:45. Греция – Венгрия – 1:0
21:45. Эстония – Финляндия – 0:1

15 октября 
21:45. Финляндия – Греция – 2:0
21:45. Эстония – Венгрия – 3:315 ноября 
21:45. Греция – Финляндия – 1:0
21:45. Венгрия – Эстония – 2:0

18 ноября 
21:45. Венгрия – Финляндия
21:45. Греция – Эстония

Группа 3

N Команда И В Н П М О
1   НОРВЕГИЯ 5 3 1 1 5-2 10
2   БОЛГАРИЯ 5 3 1 1 6-4 10
3   КИПР 5 1 2 2 5-7 5
4   СЛОВЕНИЯ 5 0 2 3 4-7 2
6 сентября
21:45. Словения – Болгария – 1:2
21:45. Норвегия – Кипр – 2:09 сентября 
19:00. Болгария – Норвегия – 1:0
21:45. Кипр – Словения – 2:1

13 октября 
19:00. Норвегия – Словения – 1:0
21:45. Болгария – Кипр – 2:1

16 октября 
21:45. Норвегия – Болгария – 1:0
21:45. Словения – Кипр – 1:116 ноября 
21:45. Кипр – Болгария – 1:1
21:45. Словения – Норвегия – 1:1

19 ноября 
21:45. Болгария – Словения
21:45. Кипр – Норвегия

Группа 4

N Команда И В Н П М О
1   СЕРБИЯ 4 2 2 0 5-2 8
2   ЧЕРНОГОРИЯ 4 2 1 1 6-3 7
3   РУМЫНИЯ 4 1 3 0 4-3 6
4   ЛИТВА 4 0 0 4 2-9 0
7 сентября 
21:45. Литва – Сербия – 0:1
21:45. Румыния – Черногория – 0:010 сентября 
21:45. Сербия – Румыния – 2:2
21:45. Черногория – Литва – 2:0

11 октября 
21:45. Черногория – Сербия – 0:2
21:45. Литва – Румыния – 1:2

14 октября
16:00. Румыния – Сербия – 0:0
21:45. Литва – Черногория – 1:417 ноября 
16:00. Сербия – Черногория
21:45. Румыния – Литва

20 ноября 
21:45. Сербия – Литва
21:45. Черногория – Румыния

ЛИГА D

Группа 1

N Команда И В Н П М О
1   ГРУЗИЯ 5 4 1 0 10-1 13
2   КАЗАХСТАН 5 1 3 1 7-5 6
3   ЛАТВИЯ 5 0 3 2 2-6 3
4   АНДОРРА 5 0 3 2 2-9 3
6 сентября
17:00. Казахстан – Грузия – 0:2
21:45. Латвия – Андорра – 0:09 сентября 
19:00. Грузия – Латвия – 1:0

10 сентября 
21:45. Андорра – Казахстан – 1:1

13 октября
19:00. Латвия – Казахстан – 1:1
19:00. Грузия – Андорра – 3:0

16 октября 
17:00. Казахстан – Андорра – 4:0
21:45. Латвия – Грузия – 0:315 ноября 
17:00. Казахстан – Латвия – 1:1
21:45. Андорра – Грузия – 1:1

19 ноября 
19:00. Грузия – Казахстан
19:00. Андорра – Латвия

Группа 2

N Команда И В Н П М О
1   БЕЛАРУСЬ 5 3 2 0 8-0 11
2   ЛЮКСЕМБУРГ 5 3 0 2 10-3 9
3   МОЛДОВА 5 2 2 1 3-4 8
4   САН-МАРИНО 5 0 0 5 0-14 0
8 сентября 
19:00. Беларусь – Сан-Марино – 5:0
21:45. Люксембург – Молдова – 4:011 сентября 
21:45. Молдова – Беларусь – 0:0
21:45. Сан-Марино – Люксембург – 0:3

12 октября
21:45. Беларусь – Люксембург – 1:0
21:45. Молдова – Сан-Марино – 2:0

15 октября
21:45. Беларусь – Молдова – 0:0
21:45. Люксембург – Сан-Марино – 3:015 ноября 
21:45. Люксембург – Беларусь – 0:2
21:45. Сан-Марино – Молдова – 0:1

18 ноября 
19:00. Сан-Марино – Беларусь
19:00. Молдова – Люксембург

Группа 3

N Команда И В Н П М О
1   КОСОВО 4 2 2 0 6-2 8
2   АЗЕРБАЙДЖАН 4 1 3 0 5-2 6
3   ФАРЕРЫ 4 1 1 2 4-7 4
4   МАЛЬТА 4 0 2 2 4-8 2
7 сентября 
19:00. Азербайджан – Косово – 0:0
21:45. Фареры – Мальта – 3:110 сентября 
21:45. Мальта – Азербайджан – 1:1
21:45. Косово – Фареры – 2:0

11 октября
21:45. Фареры – Азербайджан – 0:3
21:45. Косово – Мальта – 3:1

14 октября
19:00. Азербайджан – Мальта – 1:1
19:00. Фареры – Косово – 1:117 ноября 
19:00. Азербайджан – Фареры
19:00. Мальта – Косово

20 ноября
21:45. Мальта – Фареры
21:45. Косово – Азербайджан

Группа 4

N Команда И В Н П М О
1   МАКЕДОНИЯ 4 3 0 1 8-5 9
2   ГИБРАЛТАР 4 2 0 2 3-5 6
3   АРМЕНИЯ 4 2 0 2 6-4 6
4   ЛИХТЕНШТЕЙН 4 1 0 3 5-8 3
6 сентября
21:45. Армения – Лихтенштейн – 2:1
21:45. Гибралтар – Македония – 0:29 сентября
19:00. Македония – Армения – 2:0
21:45. Лихтенштейн – Гибралтар – 2:0

13 октября
19:00. Армения – Гибралтар – 0:1
21:45. Македония – Лихтенштейн – 4:1

16 октября
19:00. Армения – Македония – 4:0
21:45. Гибралтар – Лихтенштейн – 2:116 ноября
21:45. Гибралтар – Армения – 2:6
21:45. Лихтенштейн – Македония – 0:2

19 ноября
21:45. Лихтенштейн – Армения
21:45. Македония – Гибралтар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
0 Поділись
Поділитися2