Павлов: “Після матчу зі Словаччиною двох-трьох футболістів Шевченка на наступний збір вже не викличе”

Микола Павлов похвалив Андрія Шевченка за сміливість до експериментів   Повідомляє Сьогодні

Відомой український тренер Микола Павлов прокоментував поразку збірної України в матчі проти Словаччини в Ліні Націй. Нагадаємо, команда Андрія Шевченка зазнала найбільшої поразки в кар’єрі тренера. Хоча потрібно зазначити, що для української команди цей матч не мав турнірного значення – українці достроково гарантували перше місце в групі Ліги націй.

“Я переглянув детальний огляд поєдинку, проаналізував. Цілком можливо, що двох-трьох футболістів Андрій Шевченко на наступний збір за підсумками матчі зі Словаччиною вже не викличе.

Андрія Шевченка варто похвалити за сміливість до експериментів. Але він не винен, що за годину до гри на болі в спині поскаржився Яремчук, а на 15-й хвилині травмувався центральний захисник Кривцов і в гру вступив дебютант збірної, для якого це була прем’єрна гра. Що можна пред’являти Борячук і як він міг налаштуватися, якщо дізнався, що вийде в основі, за півгодини до матчу ?!

Але я впевнений, що гра з Туреччиною вже буде відрізнятися від матчу в Трнаві. Шевченко говорив, що до обох матчів команда готується поетапно. Спочатку на порядку денному була Словаччина, тепер – Туреччина. Тренери проаналізують гру в Словаччині, зроблять висновки, і потім будуть визначатися на гру в Антальї “, – вважає Павлов.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App