УЄФА назвав країну, де пройде фінальний турнір Ліги націй

Півфінали пройдуть 5 і 6 червня. Матч за третє місце і фінал відбудуться 9 червня   Повідомляє Сьогодні

Перший в історії фінальний турнір Ліги націй УЄФА пройде в червні 2019 року в Португалії. Збірна Португалії гаранувала собі перше місце в групі А3, а значить саме ця країна прийме в червні фінальну стадію Ліги націй УЄФА.

Виконавчий комітет УЄФА ще повинен формально призначити Португалію господинею турніру на зустрічі в Дубліні 3 грудня. В цей же день пройде жеребкування фінальної стадії.У березні інтерес до проведення фінальної стадії висловили Польща, Португалія та Італія. Оскільки їх збірні потрапили разом в групу А3, це автоматично означало, що турнір проведе переможець групи. Нульова нічия в суботу між Польщею та Італією гарантувала Португалії перше місце.

Разом з Португалією у фінальній стадії виступлять переможці трьох інших груп в Лізі А. Для проведення турніру португальці запропонували стадіони “Драгау” в Порту і “Афонсу Енрікеш” в Гімарайнш. Півфінали пройдуть 5 і 6 червня. Матч за третє місце і фінал, який визначить першого переможця Ліги націй, відбудуться 9 червня.

У заявці потрібно було вказати два стадіони місткістю менше 30 тисяч глядачів, переважно розташованих в одному місті чи на відстані не більше 150 км один від одного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App