Збірна Англії обіграла Хорватію і вийшла в плей-офф Ліги націй

На своєму полі англійці здобули вольову перемогу над Хорватією   Повідомляє Сьогодні

На “Уемблі” збірна Англії брала віце-чемпіонів світу хорватів. Турнірні розклади були такі, що обидві команди не влаштовувала нічия. Перемога кожну з них виводила в “Фінал чотирьох”, а в разі світової, туди потрапляла збірна Іспанії.

Матч видався дуже цікавим і динамічним. Весь перший тайм домінували англійці, створивши парочку небезпечних моментів, але надійно грав у воротах гостей Калініч. Після перерви малюнок гри не змінився, але рахунок відкрила Хорватія. На 57-й хвилині Крамаріч отримав у штрафному пас від Влашіча в оточенні цілого натовпу захисників, але майстерно прибравши парочку з них на замаху, хорватський форвард пробив і не без допомоги рикошету, м’яч влетів у верхній кут.

Англії вдалося вирвати вольову перемогу, завдяки Кейну. Спочатку капітан віддав пас повз голкіпера і Лвнгард з метра катнув в порожні ворота, а потім вже сам Гаррі після подачі зі штрафного, в стрибку переправив м’яч в сітку. Збірна Англії виграла – 2: 1 і вийшла в плей-офф турніру, а Хорватія залишає елітний дивізіон.