This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Збірна Англії обіграла Хорватію і вийшла в плей-офф Ліги націй

На своєму полі англійці здобули вольову перемогу над Хорватією   Повідомляє Сьогодні

На “Уемблі” збірна Англії брала віце-чемпіонів світу хорватів. Турнірні розклади були такі, що обидві команди не влаштовувала нічия. Перемога кожну з них виводила в “Фінал чотирьох”, а в разі світової, туди потрапляла збірна Іспанії.

Матч видався дуже цікавим і динамічним. Весь перший тайм домінували англійці, створивши парочку небезпечних моментів, але надійно грав у воротах гостей Калініч. Після перерви малюнок гри не змінився, але рахунок відкрила Хорватія. На 57-й хвилині Крамаріч отримав у штрафному пас від Влашіча в оточенні цілого натовпу захисників, але майстерно прибравши парочку з них на замаху, хорватський форвард пробив і не без допомоги рикошету, м’яч влетів у верхній кут.

Англії вдалося вирвати вольову перемогу, завдяки Кейну. Спочатку капітан віддав пас повз голкіпера і Лвнгард з метра катнув в порожні ворота, а потім вже сам Гаррі після подачі зі штрафного, в стрибку переправив м’яч в сітку. Збірна Англії виграла – 2: 1 і вийшла в плей-офф турніру, а Хорватія залишає елітний дивізіон.