Знайшлося вразливе місце збірної України: дивовижні цифри

Команда Андрія Шевченка слабо починає гру: аналіз всіх 22 матчів під його початком   Повідомляє Сьогодні

У збірної України під керівництвом Андрія Шевченка виявилося одне дивовижне слабке місце. Після аналізу всіх 22 поєдинків, проведених під керівництвом нинішнього тренера національної команди, з’ясувалося, що збірна України дуже невиразно починає гру, що в тій чи іншій мірі впливає на результат.

У Трнаві команда Шевченка пропустила гол вже на 6-й хвилині, що дало супернику психологічну перевагу. Взагалі з 20-ти голів, пропущених збірної України під керівництвом Шевченка, 25% (5) припали на перші 15 хвилин матчів. Іноді нам вдавалося зібратися з силами, перебудуватися і навіть вирвати перемогу. Але швидкий гол так чи інакше вносив корективи в план на гру.

У той же час з 30-ти м’ячів збірної України під керівництвом Шевченка жоден (!) не влетів в чужі ворота в перші 15 хвилин. Наша команда дуже вже акуратно і розмірено входить в гру. І це – не точка зору, а факт, підтверджений цифрами.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
0 Поділись
Поділитися1