Новий скандал у футболі: на Кіпрі масово проводили договірні матчі, замішаний клуб з України

За три зими з 2016 по 2018 рік на Кіпрі пройшли 32 матчі, які обслуговували люди, зацікавлені в потрібних випадки    Повідомляє Сьогодні

Кіпрська компанія Androsports з січня 2016 року проводила договірні матчі в міжсезоння, в яких брали участь 15 російських клубів і один український. Вісім суддів з Румунії, Португалії та Латвії відправилися на Кіпр для організації товариських матчів. З них п’ятеро були професійними суддями: четверо були чинними футболістами, один – екс-гравцем.За три зими з 2016 по 2018 рік на Кіпрі пройшли 32 матчі, які обслуговували люди, зацікавлені в потрібних результатах. У цих товариських матчах, крім команд з Росії, брали участь по три клуби з Польщі та Кіпру, по два з Сербії та Чехії, а також і по одному зі Швейцарії, Білорусі, Словаччини, Молдови, Румунії, України, Болгарії, Латвії та Угорщини.

Компанія Androsports підозрюється в зв’язку з агентом ФІФА і інвестором Еріком Мао. Більшість суддів, які працювали на договірних матчах на Кіпрі, грали в клубах, з якими у 36-річного китайця були зв’язку. Мао і його люди організовували договірні матчі в Ірландії, Латвії, Чехії, Румунії та Сінгапурі.

У зазначений період на Кіпрі найбільше матчів провели російська “Кубань” (6) і польська “Вісла Плоцьк” (5).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
0 Поділись
Поділитися1