Шевченко: “Подивимося, на кого ми зможемо розраховувати в наступному році”

Наставник української збірної – про цілі, які стоять перед командою в матчі з Туреччиною   Повідомляє Сьогодні

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко відповів на запитання журналістів напередодні товариського матчу з командою Туреччини. Матч відбудеться 20 листопада в Анталії, хоча спочатку планувалося провести його в Дніпрі

– Які стосунки у вас склалися з головним тренером збірної Туреччини Мірчею Луческу?

– Я з повагою ставлюся до Луческу. Цей фахівець довгий час працював в “Шахтарі”, досягав результатів. Він був помітною фігурою в українському футболі. У нас дуже хороші відносини.

Протистояння доречно обговорювати тоді, коли відбуваються офіційні поєдинки. Зараз у нас товариська гра, спаринг з гідним суперником. Нинішня збірна Туреччини – перспективна команда, яка будується.

Ми також перебуваємо в процесі будівництва команди, і завтра у нас буде можливість дати ще один шанс проявити себе тим виконавцям, які раніше мали менше ігрової практики. Чим більше ми зможемо провести замін, тим краще. Подивимося, на кого ми зможемо розраховувати в наступному році.

– Як ви можете прокоментувати виклик в збірну України Олександра Сватка?

– Це був вимушений захід. Хоча за Сватко ми стежили і раніше. У нас кілька гравців отримали пошкодження. Сьогодні і завтра ми оцінимо їх стан і зрозуміємо, чи зможуть вони взяти участь в грі. Сваток буде готуватися разом з іншими і так само має шанс вийти завтра – або з перших хвилин, або на заміну. Цей гравець вже викликався в збірну раніше. Якщо я викликаю виконавця, отже, я на нього розраховую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
0 Поділись
Поділитися1