Автор легендарної фрази про німецьких футболістів Гарі Лінекер заявив, що нічого не розуміє у футболі

Лінекер висміяв власну фразу про те, що у футболі завжди перемагають німці   Повідомляє Сьогодні

Колишній футболіст збірної Англії, телеведучий Гарі Лінекер з гумором прокоментував останні невдачі збірної Німеччини. У 2018 році німці не змогли вийти з групи на чемпіонаті світу-2018, а в Лізі націй вилетіли з дивізіону A. Напередодні Німеччина вигравала під час зустрічі у Голландії 2:0, але пропустила на 85-й і 91-й хвилинах і зіграла внічию 2:2.

“Той, хто сказав, що футбол – це гра, в якій 22 гравці 90 хвилин штовхають м’яч, а наприкінці перемагають німці, нічого не розуміє і має бути звільнений”, – написав Лінекер в Twitter. Нагадаємо, що ця фраза належить самому Лінекеру.

Цікаво, що під час чемпіонату світу 2018 року Гарі Лінекер кілька разів міняв свою легендарну фразу. Так, після матчу Німеччина – Швеція (2:1) він переробив її на таку: “Футбол – проста гра: 22 особи ганяють м’яча на протязі 82 хвилин, і німці втрачають вилученого гравця. Так що 21 особа ганяє м’яч ще 13 хвилин, і врешті-решт збірна Німеччини незрозуміло як перемагає”.

А після матчу Німеччина – Південна Корея (0:2) фраза Лінекера знову змінилася. Тоді він перефразував її так: “Футбол – це проста гра. 22 особи ганяються за м’ячем протягом 90 хвилин, а Німеччина більше не виграє. Стара версія відправляється в історію”.

“У футбол грають 22 особи, а перемагають завжди німці”, – так звучить оригінальна фраза Гарі Лінекера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
0 Поділись
Поділитися