Стало відомо, за що Мілевського вигнали з “Динамо”

Футболіст порушив режим – пив з партнерами в лазні   Повідомляє Сьогодні

Нинішній головний тренер брестського “Динамо” Марцел Личка розповів, за що екс-наставник Олексій Шпилевський вигнав українського форварда Артема Мілевського з команди.

“У нас було два вихідних. Я знаходився в Чехії, а коли повернувся, Шпилевський сказав, що ми без Савицького, Мілевського і Гавриловича. Я запитав:” Чому? “І він розповів, що вони пили в лазні. Так, я пробував розмовляти з Олексієм на цей рахунок, говорив, що попереду нас чекають складні матчі в чемпіонаті і в Лізі Європи, однак ні на що вплинути вже не міг. Але це життя. Іноді такі речі трапляються “, – зізнався Личка.

Коли українця вигнали з брестського “Динамо”, але його друг Олександр Алієв стверджував, що ніякого порушення режиму не було, і заявив, що тренеру потрібно було дати в морду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
0 Поділись
Поділитися1