“Бан на дивні зачіски і святкування голів більше 10 секунд”: жорстокий розіграш гравців “ПСЖ”

Клубне ТВ “Парі Сен-Жермен” пожартувало над футболістами    Повідомляє Сьогодні

Футболісти “Парі Сен-Жермен” стали жертвами розіграшу від клубного телебачення. На базу клубу прибула людина на ім’я Гійом, що назвала себе представником Ліги 1. Він розповів гравцям про незвичайні правила, яких нібито будуть введені в чемпіонаті Франції.

Зокрема, Гійом розповів, що з наступного сезону на суддів будуть спеціальні камери на голові, тому Ліга 1 має намір домагатися зразкової поведінки від футболістів. Нібито арбітри почнуть карати спортсменів жовтими картками за кожне лайливе слово.

Футболісти “ПСЖ”, не підозрюючи, що їх знімає прихована камера, тут же стали заперечувати. “Я не згоден. Це ж рефлекс і відбувається з кожним”, – сказав Адрієн Рабіо.“Ви будете видаляти по вісім гравців за матч”, – зазначив Лассана Діарра.

Гійом на цьому не зупинився: “Більш того, в зв’язку з цими новведеніямі буде покарання і за плювки на поле. Це не елегантно”.

“Про це іноді навіть не думаєш, це відбувається саме по собі, – відповів Рабіо. – Коли біжиш, коли втомився … Я згоден, що це не дуже елегантно, але це спорт, ми не можемо відмовитися від усього цього. Ми ж не плюємося в роздягальні або на вулиці”.

“У роздягальні можете плюватися, адже там немає камер”, – парирував Гійом, який заявив, що також футболістам тепер буде заборонено робити дивні зачіски, адже “футбольне поле – це не подіум”.

Коли Гійом сказав, що голи не можна буде святкувати більше, ніж 10 секунд, йому заперечили Юліан Дракслер і Дані Алвес.

В результаті гравцям “ПСЖ” розповіли, що це був розіграш, після чого ті ще довго сміялися.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
0 Поділись
Поділитися