Андрій Лунін отримає ще один шанс в стартовому складі “Леганесі”

Український воротар має всі шанси вийти з перших хвилин у грі з “Вальядолідом”   Повідомляє Сьогодні

У матчі 14-го туру чемпіонату Іспанії 1 грудня “Вальядолід” – “Леганес” ворота гостей, по всій видимості, буде захищати український голкіпер Андрій Лунін. Про це повідомив кореспондент центрального спортивного видання Іспанії – газети Marca, передаючи останні новини з табору команди Маурісіо Пеллегріно.

Справа в тому, що основний воротар “Леганесі” Іван Куельяр поки ще не тренувався в загальній групі, а це означає, що він не готовий до серйозних перевірок на футбольному полі. Другим номером у командній ієрархії є 19-річний воротар збірної України Лунін.

Тиждень тому в матчі 13-го туру з “Алавесом” (1: 0), який став першим переможним для “Леганесі” з 6 жовтня, Лунін ледь не привіз гол у свої ворота (відео), загравшись з м’ячем біля лінії штрафного. Але все ж ворота відстояв в недоторканності, а його команда набрала 13 очок і займає зараз четверте місце в турнірній таблиці з кінця. У “Вальядоліда” – 17 очок, він на чотири рядки вище.

Крім Куельяра, у Пеллегріно є й інші кадрові проблеми – Шимановський, Муньос, Сантос, вже згадуваний вище Куельяр. Крім того, на пару тижнів випав півзахисник Ресио, якого довелося міняти в першому таймі матчу з “Алавесом”. Словом, Луніну в воротах, судячи з усього, буде непросто.