В Ірландії клуб повідомив про смерть футболіста в ДТП, коли той відпочивав в Іспанії

Ірландський футбольний клуб помилково повідомив про смерть гравця   Повідомляє Сьогодні

Любительський ірландський футбольний клуб “Баллібрек” приніс вибачення за помилкове повідомлення про смерть одного зі своїх гравців. Дублінська команда поінформувала керівництво ліги про те, що Фернандо Нуно Ла-Фуенте загинув внаслідок ДТП. Запланований на 24 листопада матч “Баллібрека” з “Арклоу Таун” був перенесений, а інші матчі чемпіонату почалися з хвилини мовчання.

Згодом з’ясувалося, що Ла-Фуенте живий і перебуває в Іспанії. Ліга розмістила в місцевій газеті повідомлення, в якому висловила співчуття родині футболіста і “Баллібреку”.

“Гравці та керівники клубу дізналися, що сталася серйозна помилка, джерелом якої став лист одного з менеджерів в лігу. Було проведено екстрене засідання, на якому відповідальна за те, що сталося особа була звільнена від виконання своїх обов’язків. Ми зв’язалися з Фернандо, щоб уточнити його місцезнаходження і стан здоров’я, ми вдячні, що він прийняв вибачення”, – йдеться в заяві клубу.

Ліга також повідомила, що планує провести розслідування інциденту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App