This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Результати і таблиці групового етапу Ліги Європи

У турнірі беруть участь два українські клуби – “Динамо” і “Ворскла”   Повідомляє Сьогодні

Фінальний матч Ліги Європи пройде 29 травня 2019 року на Олімпійському стадіоні в Баку. Переможець Ліги Європи отримає пряму путівку в груповий етап наступного розіграшу Ліги чемпіонів.

У минулому розіграші трофей Ліги Європи виграв іспанський “Атлетіко”, який у фіналі обіграв французький “Марсель”.

Группа А

N Команда И В Н П М О
1   БАЙЕР 5 3 1 1 11-8 10
2   ЦЮРИХ 5 3 0 2 6-5 9
3   АЕК 5 1 2 2 5-7 5
4   ЛУДОГОРЕЦ 5 0 3 2 4-6 3
20.09. АЕК – Цюрих – 0:1
20.09. Лудогорец – Байер – 2:3

04.10. Байер – АЕК – 4:2
04.10. Цюрих – Лудогорец – 1:0

25.10. Цюрих – Байер – 3:2
25.10. АЕК – Лудогорец – 1:1

08.11. Байер – Цюрих – 1:0
08.11. Лудогорец – АЕК – 0:0

29.11. Цюрих – АЕК – 1:2
29.11. Байер – Лудогорец – 1:1

13.12. АЕК – Байер
13.12. Лудогорец – Цюрих

Группа В

N Команда И В Н П М О
1   ЗАЛЬЦБУРГ 5 5 0 0 15-5 15
2   СЕЛТИК 5 3 0 2 5-6 9
3   ЛЕЙПЦИГ 5 2 0 3 8-7 6
4   РУСЕНБОРГ 5 0 0 5 3-13 0
20.09. Лейпциг – Зальцбург – 2:3
20.09. Селтик – Русенборг – 1:0

04.10. Русенборг – Лейпциг – 1:3
04.10. Зальцбург – Селтик – 3:1

25.10. Зальцбург – Русенборг – 3:0
25.10. Лейпциг – Селтик – 2:0

08.11. Русенборг – Зальцбург – 2:5
08.11. Селтик – Лейпциг – 2:1

29.11. Зальцбург – Лейпциг – 1:0
29.11. Русенборг – Селтик – 0:1

13.12. Лейпциг – Русенборг
13.12. Селтик – Зальцбург

Группа С

N Команда И В Н П М О
1   ЗЕНИТ 5 3 2 0 6-3 11
2   СЛАВИЯ 5 2 1 2 2-3 7
3   КОПЕНГАГЕН 5 1 2 2 3-4 5
4   БОРДО 5 1 1 3 5-6 4
20.09. Копенгаген – Зенит – 1:1
20.09. Славия – Бордо – 1:0

04.10. Зенит – Славия – 1:0
04.1.0. Бордо – Копенгаген – 1:2

25.10. Зенит – Бордо – 2:1
25.10. Копенгаген – Славия – 0:1

08.11. Бордо – Зенит – 1:1
08.11. Славия – Копенгаген – 0:0

29.11. Зенит – Копенгаген – 1:0
29.11. Бордо – Славия – 2:0

13.12. Славия – Зенит
13.12. Копенгаген – Бордо

Группа D

N Команда И В Н П М О
1   ДИНАМО ЗГ 5 4 1 0 11-3 13
2   ФЕНЕРБАХЧЕ 5 2 2 1 7-6 8
3   СПАРТАК Т 5 1 1 3 3-7 4
4   АНДЕРЛЕХТ 5 0 2 3 2-7 2
20.09. Спартак Т – Андерлехт – 1:0
20.09. Динамо З – Фенербахче – 4:1

04.10. Фенербахче – Спартак Т – 2:0
04.10. Андерлехт – Динамо З – 0:2

25.10. Андерлехт – Фенербахче – 2:0
25.10. Спартак Т – Динамо З – 1:2

08.11. Фенербахче – Андерлехт – 2:0
08.11. Динамо З – Спартак Т – 3:1

29.11. Андерлехт – Спартак Т – 0:0
29.11. Фенербахче – Динамо З – 0:0

13.12. Спартак Т – Фенербахче
13.12. Динамо З – Андерлехт

Группа Е

N Команда И В Н П М О
1   АРСЕНАЛ 5 4 1 0 11-2 13
2   СПОРТИНГ 5 3 1 1 10-3 10
3   ВОРСКЛА 5 1 0 4 4-10 3
4   КАРАБАХ 5 1 0 4 2-12 3
20.09. Арсенал – Ворскла – 4:2
20.09. Спортинг – Карабах – 2:0

04.10. Ворскла – Спортинг – 1:2
04.10. Карабах – Арсенал – 0:3

25.10. Спортинг – Арсенал – 0:1
25.10. Карабах – Ворскла – 0:1

08.11. Арсенал – Спортинг – 0:0
08.11. Ворскла – Карабах – 0:1

29.11. Ворскла – Арсенал – 0:3
29.11. Карабах – Спортинг – 1:6

13.12. Спортинг – Ворскла
13.12. Арсенал – Карабах

Группа F

N Команда И В Н П М О
1   БЕТИС 5 3 2 0 7-2 11
2   МИЛАН 5 3 1 1 11-6 10
3   ОЛИМПИАКОС 5 2 1 2 8-5 7
4   ДЮДЕЛАНЖ 5 0 0 5 3-16 0
20.09. Дюделанж – Милан – 0:1
20.09. Олимпиакос – Бетис – 0:0

04.11. Милан – Олимпиакос – 3:1
04.11. Бетис – Дюделанж – 3:0

25.10. Милан – Бетис – 1:2
25.10. Дюделанж – Олимпиакос – 0:2

08.11. Бетис – Милан – 1:1
08.11. Олимпиакос – Дюделанж – 5:1

29.11. Милан – Дюделанж – 5:2
29.11. Бетис – Олимпиакос – 1:0

13.12. Дюделанж – Бетис
13.12. Олимпиакос – Милан

Группа G

N Команда И В Н П М О
1   РАПИД 5 2 1 2 5-9 7
2   ВИЛЬЯРРЕАЛ 5 1 4 0 10-5 7
3   РЕЙНДЖЕРС 5 1 3 1 8-7 6
4   СПАРТАК 5 1 2 2 8-10 5
20.09. Рапид – Спартак М – 2:0
20.09. Вильярреал – Рейнджерс – 2:2

04.10. Спартак М – Вильярреал – 3:3
04.10. Рейнджерс – Рапид – 3:1

25.10. Рейнджерс – Спартак М – 0:0
25.10. Вильярреал – Рапид – 5:0

08.11. Спартак М – Рейнджерс – 4:3
08.11. Рапид – Вильярреал – 0:0

29.11. Спартак М – Рапид – 1:2
29.11. Рейнджерс – Вильярреал – 0:0

13.12. Вильярреал – Спартак М
13.12. Рапид – Рейнджерс

Группа Н

N Команда И В Н П М О
1   АЙНТРАХТ Ф 5 5 0 0 15-4 15
2   ЛАЦИО 5 3 0 2 8-9 9
3   АПОЛЛОН 5 1 1 3 7-9 4
4   МАРСЕЛЬ 5 0 1 4 5-13 1
20.09. Марсель – Айнтрахт – 2:1
20.09. Лацио – Аполлон – 2:1

04.10. Айнтрахт – Лацио – 4:1
04.10. Аполлон – Марсель – 2:2

25.10. Айнтрахт – Аполлон – 2:0
25.10. Марсель – Лацио – 1:3

08.11. Аполлон – Айнтрахт – 2:3
08.11. Лацио – Марсель – 2:1

29.11. Айнтрахт – Марсель – 4:0
29.11. Аполлон – Лацио – 2:0

13.12. Лацио – Айнтрахт
13.12. Марсель – Аполлон

Группа І

N Команда И В Н П М О
1   ГЕНК 5 2 2 1 10-8 8
2   БЕШИКТАШ 5 2 1 2 9-10 7
3   МАЛЬМЕ 5 1 3 1 6-6 6
4   САРПСБОРГ 5 1 2 2 8-9 5
20.09. Бешикташ – Сарпсборг – 3:1
20.09. Генк – Мальме – 2:0

04.10. Мальме – Бешикташ – 2:0
04.10. Сарпсборг – Генк – 3:1

25.10. Сарпсборг – Мальме – 1:1
25.10. Бешикташ – Генк – 2:4

08.11. Мальме – Сарпсборг – 1:1
08.11. Генк – Бешикташ – 1:1

29.11. Сарпсборг – Бешикташ – 2:3
29.11. Мальме – Генк – 2:2

13.12. Бешикташ – Мальме
13.12. Генк – Сарпсборг

Группа J

N Команда И В Н П М О
1   КРАСНОДАР 5 4 0 1 8-5 12
2   СЕВИЛЬЯ 5 3 0 2 15-6 9
3   СТАНДАРД 5 3 0 2 7-9 9
4   АКХИСАР 5 0 0 5 4-14 0
20.09. Акхисар – Краснодар – 0:1
20.09. Cевилья – Стандард – 5:1

04.10. Краснодар – Севилья – 2:1
04.10. Стандард – Акхисар – 2:1

25.10. Стандард – Краснодар – 2:1
25.10. Севилья – Акхисар – 6:0

08.11. Краснодар – Стандард – 2:1
08.11. Акхисар – Севилья – 2:3

29.11. Стандард – Севилья – 1:0
29.11. Краснодар – Акхисар – 2:1

13.12. Севилья – Краснодар
13.12. Акхисар – Стандард

Группа К

N Команда И В Н П М О
1   ДИНАМО К
5 3 2 0 10-6 11
2   АСТАНА 5 2 2 1 7-5 8
3   РЕНН 5 2 0 3 5-8 6
4   ЯБЛОНЕЦ 5 0 2 3 5-8 2
20.09. Динамо – Астана – 2:2
20.09. Ренн – Яблонец – 2:1

04.10. Астана – Ренн – 2:0
04.10. Яблонец – Динамо – 2:2

25.10. Яблонец – Астана – 1:1
25.10. Ренн – Динамо – 1:2

08.11. Астана – Яблонец – 2:1
08.11. Динамо – Ренн – 3:1

29.11. Астана – Динамо – 0:1
29.11. Яблонец – Ренн – 0:1

13.12. Ренн – Астана
13.12. Динамо – Яблонец

Группа L

N Команда И В Н П М О
1   ЧЕЛСИ 5 5 0 0 10-1 15
2   БАТЭ 5 2 0 3 6-8 6
3   ВИДИ 5 2 0 3 3-5 6
4   ПАОК 5 1 0 4 4-9 3
20.09. ПАОК – Челси – 0:1
20.09. Види – БАТЭ – 0:2

04.10. Челси – Види – 1:0
04.10. БАТЭ – ПАОК – 1:4

25.10. Челси – БАТЭ – 3:1
25.10. ПАОК – Види – 0:2

08.11. БАТЭ – Челси – 0:1
08.11. Види – ПАОК – 1:0

29.11. Челси – ПАОК – 4:0
29.11. БАТЭ – Види – 2:0

13.12. Види – Челси
13.12. ПАОК – БАТЭ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App

Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /profiles/m/my/myz/myzya/football-analitik.com/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /profiles/m/my/myz/myzya/football-analitik.com/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/profiles/m/my/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /profiles/m/my/myz/myzya/football-analitik.com/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52