“Карпати” врятували матч з “Арсеналом” в Києві

У битві аутсайдерів в Києві найсильнішого визначити не вдалося   Повідомляє Сьогодні

В матчі 17-го туру чемпіонату України з футболу “Арсенал” – “Карпати” зустрічалися аутсайдери Прем’єр-ліги. На момент початку поєдинку – перша і третя команди з кінця турнірної таблиці. Гості виглядали агресивнішими в атаці і частіше створювали небезпечні моменти, проте в підсумку вийшла нічия – 1: 1.

В середині першого тайму серйозну помилку допустив досвідчений захисник “Карпат” Артем Федецький, який дозволив проскочити повз себе з м’ячем 20-річному Владиславу Дубінчаку і зробити простріл до воріт. Ще один досвідчений боєць – Папа Гуйє – у підкаті намагався перешкодити Леоніду Акулінін забити і зробив це сам: автогол, 1: 0 на користь “Арсеналу”.

У “Карпат” були дві хороші можливості забити до перерви. Обидві – за участю Мар’яна Шведа, кращого футболіста чемпіонату України в листопаді. За рахунку 0: 0 його удар відбив Сергій Сітало, а Дубінчак не дозволив Денису Мірошниченку зіграти на добиванні. А на 32-й хвилині Швед відмінним пасом вивів Олексія Гуцуляка один на один з Сітало, але воротар виграв дуель.

Другий тайм активніше провели футболісти “Карпат”, які відігралися завдяки пенальті. Заробив його Франсиско Ді Франко, якого збив Данило Сагуткін, а реалізував Гуцуляк – 1: 1. Практично відразу ж після цього Сітало врятував “Арсенал” після удару Ді Франко головою після подачі Шведа. Гаряче під київським снігом було біля воріт господарів, але нічийний рахунок не змінився.

“Арсенал” набрав 8 очок і залишився на останньому місці в турнірній таблиці, “Карпати” – 17 і піднялися з 10-го на 9-е місце, відтіснивши вниз “Олімпік” за рахунок переваги в особистих зустрічах.

“Арсенал” – “Карпати” – 1:1

Голи: Папа (23, автогол) – Гуцуляк (72, з пенальті).

“Арсенал”: Сітало – Акакпо, Зозуля, Сагуткін – Лола, Домбровський (Вакулко, 58), Евтоскі (Насонов, 69), Оріховський (Семенюк, 79), Дубінчак – Фещук, Акулінін.

“Карпати”: Кучинський – Федецький, Папа, Мегремич – Мірошниченко (М’якушко, 57), Ербес (Понде, 77), Кльоц, Лебеденко (Карраскаль, 57) – Швед, Ді Франко – Гуцуляк.