Роналду наздогнав кращого бомбардира чемпіонату Італії

“Ювентус” у Флоренції розгромив “Фіорентину”, португалець реалізував пенальті   Повідомляє Сьогодні

В сьогоднішньому матчі 14-го туру чемпіонату Італії з футболу “Ювентус” у Флоренції розгромив “Фіорентину” з рахунком 3: 0, оформив першу велику перемогу в сезоні і зміцнив своє лідерство. Тепер в активі туринців – 40 очок (з 42 можливих), найближчі переслідувачі – “Наполі” та “Інтер” – рухаються по турнірній дистанції з набагато меншою швидкістю.

Спочатку “Фіорентина” надавала гідний опір, але поступово “Ювентус” захопив ініціативу, а на 31-й хвилині взяв на себе ініціативу Бентанкур, який вивів гостей вперед.

Дуже потужно господарі почали і другий тайм, але гол К’єлліні на 69-й хвилині фактично вбив інтригу в матчі. А крапку поставив Кріштіану Роналду – ударом з 11-метрової позначки.

Раніше Роналду повторив рекорд П’єтро Анастазі, який рівно 50 років тому забив дев’ять м’ячів у 13-ти стартових турах за “Ювентус”. Зараз португалець пішов ще далі, а заодно наздогнав кращого бомбардира чемпіонату Італії – поляка Кшиштофа Пентека (“Дженоа”). У обох по 10 голів.

“Фіорентина” – “Ювентус” – 0:3

Голи: Бентанкур (31), К’єлліні (69), Кріштіану Роналду (79, з пенальті).

“Фіорентина”: Лафон – Міленковіч, Песселла, Вітор Уго, Бірагі – Бенассі (Пьяца, 65), Верето, Фернандес – Герсон (Теро, 80), Сімеоне, Кєза.

“Ювентус”: Щенсни – Де Шільо, Бонуччі, Кєлліні, Жоао Кансело – Бентанкур, Матюіді – Квадрадо (Коста, 84), Дібала, Кріштіану Роналду (Бернардескі, 80) – Манджукіч (Кін, 88).