Андрій Шевченко: “Найважливіші матчі відбору Євро-2020 краще грати восени”

Головний тренер збірної України оцінив суперників і дав побажання по календарю   Повідомляє Сьогодні

Після сьогоднішнього жеребкування відбору Євро-2020 в Дубліні головний тренер національної збірної України Андрій Шевченко поділився враженнями з офіційним сайтом ФФУ. Нагадаємо, що Україна опинилася в одній групі з чинними чемпіонами Європи – Португалією, а також командами Сербії, Литви та Люксембургу.

“У суперники нам дісталися гідні команди, – сказав Шевченко. – Ми знали, що простих суперників не буде. З третього кошика випала, напевно, найсильніша команда – Сербія. Крім того, ми потрапили в групу з чинним чемпіоном Європи. Але і у нас непогана команда, з якою ми будемо вирішувати свої завдання.

Будемо готуватися, щоб по грі не поступитися жодної з цих команд. Дуже важливо, щоб наші лідери підійшли до найважливіших матчів в повній бойовій готовності. Багато чого буде залежати від календаря. Мені б хотілося всі найважливіші матчі проводити восени, коли наші футболісти знаходяться в оптимальному стані, виступаючи в національних турнірах і єврокубках. Березень – не найкращий місяць для нас, ми граємо після довгої паузи”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App