Головний тренер збірної Португалії: “У нас три претенденти на дві путівки”

Наставник чинних чемпіонів Європи Фернанду Сантуш оцінив розклад в групі   Повідомляє Сьогодні

Після сьогоднішнього жеребкування відбору Євро-2020 в Дубліні всі тренери національних збірних континенту отримали масу інформації для роздумів. А потім, вже перетравивши отримані дані і оцінивши розклади, наставники вийшли до журналістів і поділилися першими враженнями. У тому числі – головний тренер чинних чемпіонів Європи з Португалії Фернанду Сантуш, команда якого потрапила в одну групу з Україною.

“У нашій групі ми маємо трьох кандидатів на дві перепустки до фінального турніру, Португалія – один з них, – розставив акценти Фернанду Сантуш. – Ми уникли зустрічі з Німеччиною, але точно так само можна сказати, що Німеччина уникла зустрічі з нами.

Україна і Сербія – складні опоненти: вони обидві домоглися просування в сильніший дивізіон в Лізі націй УЄФА. Україна завжди створює масу проблем. Але було б наївно вважати, що Литва або Люксембург – занадто легкі суперники. Це непроста група, але Португалія готова до виступу в ній”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
4 Поділись
Поділитися4