“Ліверпуль” на останніх секундах вирвав перемогу у “Евертона” завдяки джокеру

Вихід 23-річного бельгійця на заміну вирішив результат мерсисайдського дербі   Повідомляє Сьогодні

Сьогодні в 17-му турі чемпіонату Англії відбулося знамените мерсисайдське дербі – матч “Ліверпуля” і “Евертона”, перемогу в якому приніс удар джокера господарів – 23-річного бельгійського форварда Дивока Ориджа. Він вийшов на заміну на 84-й хвилині, а на 96-й став автором переможного гола, який дозволив “Ліверпулю” набрати 36 очок і продовжити погоню за “Манчестер Сіті” (38), який очолює турнірну таблицю. А “Евертон” (22) залишився на шостій сходинці поряд з “Манчестер Юнайтед”.

В принципі, “Ліверпуль” заслужив цю перемогу. Підопічні Юргена Клоппа 57,7% часу володіли м’ячем, переграли суперника по ударам (16: 9), потраплянням у ворота (4: 3) і кутовим (8: 1). Але якби не Ориджа …

Парадоксально, але герой мерсисайдського дербі лише в 14-му турі чемпіонату Англії провів перший матч в АПЛ. За весь сезон-2018/2019 Ориджі тільки вдруге зіграв за “Ліверпуль” – 6 листопада 11 хвилин в Лізі чемпіонів з “Црвеною Зіркою”. Тепер у нього є підстави розраховувати на більш уважне ставлення до себе.

“Ліверпуль” – “Евертон” – 1: 0

Гол: Ориджі (90 + 6).