УЄФА затвердив третій єврокубковий турнір

Переможець отримає путівку до наступного розіграшу Ліги Європи  Повідомляє Сьогодні

На засіданні в Дубліні Виконавчий комітет УЄФА затвердив створення третього клубного турніру з 2021 по 2024 рік.

Як він називатиметься? Робоча назва нового кубка – UEL2. Він проводитиметься за тією ж схемою, що Ліга чемпіонів та Ліга Європи. На груповому етапі виступлять 32 команди. Формат включає груповий етап (вісім груп по чотири команди), 1/8 фіналу, чвертьфінал, півфінал і фінал.

Перед 1/8 фіналу відбудеться додатковий раунд плей-офф. У ньому зустрінуться другі місця в групах UEL2 і треті місця в групах Ліги Європи. Переможець нового турніру отримає путівку до наступного розіграшу Ліги Європи.

Хто гратиме? Наразі склад учасників не зовсім зрозумілий, але новий турнір гарантує, що на груповому етапі єврокубків будуть представлені щонайменше 34 асоціації (зараз мінімум 26). Новий турнір буде відкритий для всіх національних асоціацій. Всі асоціації збережуть ті ж сумарні квоти, що зараз.Коли гратимуть? Матчі проводитимуться по четвергах. Фінали всіх клубних турнірів проводитимуться на одному тижні – в середу (новий турнір), четвер (Ліга Європи) і суботу (Ліга чемпіонів).

У Лізі Європи перед 1/8 фіналу буде введений додатковий раунд плей-офф. У ньому зустрінуться другі місця в групах Ліги Європи і треті місця в групах Ліги чемпіонів.

Формат Ліги чемпіонів і схема відбору залишаться без змін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
1 Поділись
Поділитися1