В Англії хочуть дозволити командам випускати на поле більше 11 футболістів

Правило повинне підвищити конкурентоспроможність команд на дитячому рівні   Повідомляє Сьогодні

У Футбольної асоціації Англії спробують підвищити конкурентоспроможність команд на дитячому рівні за рахунок випуску на поле зайвих футболістів.

Національна ініціатива дозволить командам, що програє з різницею в чотири або більше м’ячів, випускати на поле 12-го гравця. Якщо ж команда і далі буде пропускати, їй буде дозволено випускати на поле все більше футболістів. Мета такого нововведення – підвищити інтерес до матчу і мораль гравців, чиї команди терплять розгромних поразок.

Нововведення розраховане на молодші вікові групи – від 6 до 11 років. Як зазначає The Mirror, кожне графство матиме право сама визначити чи вводити нове правило в турнірах, що проходять на його території.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
12 Поділись
Поділитися12