Томаш Кендзера: “Дивно, всі розмовляють російською, знаючи, яка ситуація між Україною і Росією”

Польський захисник не розуміє, чому українські футболісти розмовляють мовою країниагресора   Повідомляє Сьогодні

Польський захисник київського “Динамо” Томаш Кендзера розповів, як адаптувався в Україні, а також зізнався, що не розуміє, чому більшість його одноклубників розмовляють російською мовою, з огляду на ситуацію між країнами.

“Київ мені дуже подобається. І само собою, і людьми, які тут живуть. У Польщі чомусь говорять, що тут все погано, але насправді все просто супер.

Українська мова? Я її розумію, але розмовляти нею поки не вмію. Можливо, з часом зможу і спілкуватися українською. Але я добре знаю російську мову. Вона не так, як українська, але теж схожа на польську.

При цьому у нас в “Динамо” всі говорять саме російською. Для мене це дивно. Я ж знаю, яка зараз ситуація між Україною і Росією. А тут всі говорять російською. Напевно, це неприємно для багатьох, хто тут живе. Питав у своїх партнерів по команді, чому вони не говорять українською, на що чув відповідь, що так уже склалося.

А українською в “Динамо” розмовляє Назарій Русин, який є вихідцем зі Львівщини. Він навіть деякі польські слова використовує, і тоді в команді його ніхто, крім мене, не розуміє”, – сказав Кендзьора в коментарі телепрограмі “Профутбол”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App