Російські футболісти-хулігани зіграють матч за гратами проти співробітників СІЗО

Олександр Кокорін і Павло Мамаєв зіграють в футбол в Бутирці”   Повідомляє Сьогодні

Російські футболісти Олександр Кокорін і Павло Мамаєв, що знаходяться під арештом, зіграють в футбол в СІЗО проти команди співробітників “Бутирки”. Поєдинок пройде на території СІЗО. За інформацією російських ЗМІ, півзахисник “Краснодара” Мамаєв сприйняв цю ідею з ентузіазмом.

“Я, звичайно, за! Чудова ідея! Все, що мені потрібно, щоб я сам зібрав команду. Кокоріних – старшого і молодшого – переконаю, не сумнівайтеся! Ніхто не відмовиться, ось побачите …”, – пообіцяв футболіст.

Ідею провести футбольний матч в СІЗО вже підтримали і в російській Федеральній службі виконання покарань (ФСВП). “Волею випадку в Бутирці виявилися два видатних футболіста. Зустрітися з ними на футбольному полі на волі було б просто нереально для переважної більшості громадян. Але так сталося, що вони потрапили до цих самих простих громадянах за ґрати …”, – зазначив заступник директора ФСВП генерал лейтенант Валерій Максименко.Дві бійки за участю футболістів відбулися 8 жовтня. За даними слідства, спочатку Кокорін, Мамаєв, брат Кокоріна Кирило і їх друзі побили водія однієї з провідних Першого каналу Віталія Соловчук, а потім в кафе – главу департаменту Мінпромторгу Дениса Пака і главу НАМІ Сергія Гайсина. Два дня футболісти не виходили на зв’язок. Після того як наслідок пригрозило оголосити всіх в розшук, вони з’явилися в ГУ МВС і були поміщені в ізолятор. Вони заарештовані до 8 лютого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App