Гол Роналду врятував “Ювентус” від першої поразки в сезоні

Португальський нападник вийшов на заміну в другому таймі і зрівняв рахунок у виїзному матчі з “Аталантою”    Повідомляє Сьогодні

“Ювентус” в гостях зіграв внічию з “Аталантою” в матчі 18-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустріч, що пройшла в Бергамо, завершилася з рахунком 2: 2.

На другій хвилині гості вийшли вперед після автоголу футболіста “Аталанти” Берат Джімсіті. М’яч на 24-й хвилині забив форвард господарів Дуван Сапата. Він же на 56-й хвилині зробив рахунок 2: 1. “Ювентус”, який грав з 53-й хвилини вдесятьох після вилучення Родріго Бентанкура, відігрався завдяки голу Кріштіану Роналду (78-а хвилина), який вийшов на заміну в другому таймі.

Ювентус набрав 50 очок і лідирує в серії А. Аталанта з 25 очками посідає сьомемісце.