Хачеріді прокоментував чутки про перехід до Динамо чи Шахтаря

Український захисник грецького ПАОКа Євген Хачеріді відреагував на чутки про його можливий транcфер у донецький Шахтар чи повернення у київське Динамо  Повідомляє Football Hub.

Хачеріді підтвердив інформацію, що він перебуває в Києві, однак заперечив можливі трансфери в один з українських грандів. Футболіст готовий поміняти команду, але навряд чи повернеться в Україну.

“Те, що пишуть – все неправда. В Україну я, напевно, не повернуся. До Росії, думаю, теж не поїду, хоча для мене політика політикою, а футбол футболом”, – сказав Хачеріді.

31-річний український захисник не зумів завоювати місце в основному складі ПАОКа, але проблема в тому, що ніхто в клубі не пояснює ситуацію.

“Я навіть сам не все розумію. Що мені підходити до тренера? Він тренер, він вирішує. Президент каже, що всі задоволені. А що задоволені, якщо я не граю”, – додав Хачеріді.Раніше ЗМІ повідомляли, що Євген Хачеріді уже в Києві та близький до повернення в Динамо, а згодом з’явилась інформацію, що футболіст може продовжити кар’єру в Шахтарі.

Перед цим стало відомо, що Хачеріді може покинути ПАОК у січні 2019 року. Однією з основних причин такого рішення стала мала кількість ігрового часу українця в грецькому клубі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App