Пішов з життя президент “Арсеналу”, який запросив у клуб Арсена Венгера

Під керівництвом Хілл-Вуда “Арсенал” п’ять разів ставав чемпіоном Англії   Повідомляє Сьогодні

Колишній глава лондонського “Арсеналу” Пітер Хілл-Вуд помер на 83-му році життя, йдеться в повідомленні офіційного сайту “канонірів”. Хілл-Вуд працював в “Арсеналі” з 1962 року, а в 1982 році зайняв посаду президента клубу. У 2013 році був звільнений від займаної посади за станом здоров’я.

Під керівництвом Хілл-Вуда “Арсенал” п’ять разів ставав чемпіоном Англії (1989, 1991, 1998, 2002, 2004), стільки ж разів вигравав Кубок країни, двічі ставав володарем Кубка ліги і п’ять разів – Суперкубка Англії. Крім того, в 2006 році лондонці дійшли до фіналу Ліги чемпіонів. Хілл-Вуд зіграв безпосередню роль в запрошенні Арсена Венгера в 1996 році на посаду головного тренера “канонірів”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App