Руслан Ротань став тренером молодіжної збірної України

Ротань змінив Олександра Головка на посаді наставника національної команди U21 Повідомляє Сьогодні

У четвер в Києві відбулося засідання Виконкому Федерації футболу України. Одним з пунктів порядку денного було питання про припинення співпраці з головним тренером молодіжної збірної України Олександром Головком. Члени Виконкому подякували Головку за плідну співпрацю та побажали йому успіхів у подальшій тренерській кар’єрі.

Також на основі пропозиції Комітету національних збірних ФФУ Виконком призначив новим головним тренером молодіжної збірної Руслана Ротаня.

“Очолити молодіжну збірну України – велика честь для мене, – сказав новий керівник національної команди U21 Руслан Ротань. – У моїй ігровій кар’єрі збірна завжди була особливою командою, і її кольори я завжди захищав з гордістю. Постараюся виправдати таку довіру в якості тренера і не підвести нікого – особливо наших уболівальників. Розумію, яка відповідальність лягає на мої плечі, але я до цього готовий. З одного боку, ця пропозиція стала для мене несподіваною, але після розмови з головним тренером національної збірної Андрієм Шевченком, президентом ФФУ Андрієм Павелком, таким авторитетним фахівцем, як Мирон Маркевич, першим віце-президентом Олегом Протасовим, всі сумніви відпали. Я добре знаю, в якому напрямку працює перша команда країни, і постараюся дотримуватися цієї ж лінії, але в рамках свого футбольного бачення. Конкретні завдання мені ще сформулюють, але вони і так зрозумілі – потрібно займати перше місце у відбірковій групі чемпіонату Європи 2021 і допомагати готувати гравців для національної збірної “.

Після призначення Руслана Ротаня Мирон Маркевич побажав новому головному тренеру молодіжки бути таким тренером, яким він був капітаном: “Бажаю Руслану бути принциповим тренером, наполегливим і справжнім лідером”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App