Чемпіон Англії може бути виключений з єврокубків

Клуб Олександра Зінченка можуть покарати за порушення фінансового fair play   Повідомляє Сьогодні

Англійський “Манчестер Сіті” може бути позбавлений права участі в єврокубках за порушення правил фінансового fair play, якщо підтвердиться інформація про спонсорську підтримку футбольного клубу, опубліковану раніше Football Leaks, заявив головний слідчий інстанції Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) з фінансового контролю клубів Ів Летерм .Раніше повідомлялося, що “Сіті” загрожує відсторонення від єврокубків через оприлюднену Football Leaks інформацію. Telegraph стверджує, що деякі чиновники УЄФА були обурені витоком даних, які свідчать про те, що клуб кілька років тому отримав безпосередньо від власників майже 60 мільйонів фунтів, які були оформлені як спонсорський контракт.

Якщо інформація, що з’явилася в ЗМІ, правдива, (у клубу) може виникнути серйозна проблема, – сказав Летерм, якого цитує Telegraph з посиланням на Spiegel. – Це може призвести до найсерйозніших санкцій, в тому числі до відсторонення від змагань під егідою УЄФА“.

У грудні глава УЄФА Александер Чеферін заявив, що в організації “оцінюють ситуацію”. “У нас є незалежна структура, яка займається цим питанням. Навіть якби я знав більше, не міг би поділитися інформацією, але скоро ви отримаєте відповідь”, – пообіцяв тоді Чеферін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App